TEOG’da başarılı olan öğrenci, ödüllendirildi

2 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

 

AA

Muş 2071 Melikşah Ortaokulu, TEOG sınavında başarılı olan Elif Esra Arslantaş’ı altınla ödüllendirdi.

Okul bahçesinde düzenlenen törende konuşan okul müdürü Enver Kıvanç, Arslantaş’ın okulun tüm öğrencilerine örnek olacağını söyledi.

Kıvanç, “TEOG sınavında, hem birinci hem de ikinci dönemde çıkan bütün soruları doğru cevaplayarak Türkiye birinciliğini elde eden öğrencimiz Elif Arslantaş’ı tebrik ediyorum. Umarım hayatının bundan sonraki basamaklarında da hep bu başarıları yenileyecektir. Elif kızımızın başarısı kesinlikle tüm öğrencilerimizi mutlu etmiştir. İnanıyorum ki bundan sonraki suretçe o çocuklarımızda bu zirveye çıkmak için çaba sarf edecekler. Diğer öğrencilerimizi teşvik etmek açısında Öğrencimizin basında çıkan bu haberlerini pankartını  okulumuzun değişik yerlerine asacağız. Rekabet ortamını eğitime de taşıma açısından ben örnek olacağını inanıyorum” diye konuştu.

Okul Aile Birliği Başkanı Murat Çavuş ise bundan sonra da dereceye giren öğrenci sayısında artış yaşanacağını ümit ettiklerini belirterek, kentin ülkede başarılı öğrencilerle daha iyi bir şekilde anılacağını ifade etti.

Okulda arkadaşlarıyla sürekli olarak rekabet ettiklerini ancak hiçbir zaman bir birimizin başarısını kıskanmadıklarını belirten Elif Esra Arslantaş da “Bu açıdan gerek öğretmenlerimi gerekse arkadaşlarımı çok özleyeceğim. Buradaki eğitim düzeyinin her şeye rağmen iyi bir noktaya gelmesi için uğraştılar” dedi.

Konuşmalar sonrası Arslantaş, plaket ve altınla ödüllendirildi.

 

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN