Önce Retrobüs Sonra Pamela

22 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Gençler konsere doyacak

Doğu Anadolu Bölgesi’nde düzenlediği konserlerle dikkatleri üzerinde toplayan organizatör Samet Aksakal, yeni sezonda da gençleri ilk olarak sevilen grup Retrobüs ile buluşturacak. 28 Eylül’de ‘Abluka Sahne’de düzenlenecek konserin ardından 26 Ekim’de de Pamela Spence hayranlarıyla olacak.

Onur SAĞSÖZ / ERZURUM

Son yıllarda imza attığı başarılı organizasyonlarla adından söz ettiren ve ‘By SA’ markasıyla Ankara’da şubesini açan organizatör Samet Aksakal, yeni sezonda ilk olarak Retrobüs’ü hayranlarıyla bir araya getirecek. Efsane sanatçılar Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray ve İlhan İrem gibi daha birçok ismin şarkılarını yorumlayan ve dinleyenleri adeta geçmişe götüren Retrobüs grubunun konseri 28 Eylül Perşembe günü Abluka Sahne’de düzenlenecek.

Pamela 26 Ekim’de

By SA organizasyonunun sürprizlerinden biri de gençlerin yakından tanıdığı bir isim olan Pamela Spence oldu. 80’li yılların pop tarzını günümüze uyarlayan ve her kesimden hayran kitlesi olan Pamela ise 26 Ekim’de yine Abluka’da sahne alacak. Bir üniversitesi kenti olan Erzurum’da gençleri yeni yüzlerle buluşturmanın keyfini yaşadığını söyleyen organizatör Samet Aksakal, “Sezon boyunca yine birçok etkinliğe imza atacağız” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN