Camianın Bizi Sahiplenmesi Gurur Verici

11 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Camianın Bizi Sahiplenmesi Gurur Verici

Erzurumspor’un efsane futbolcularından biri olan Muzaffer Bilazer, teknik direktörlük konusunda Mavi-beyazlılara isminin geçmesinden ve camianın sahiplenmesinden gurur duyduklarını söyledi. Bilazer, “Bu sadece benim için değil, Erzurumspor’da oynamış diğer insanlar içinde geçerli. Mehmet Altıparmak’a da başarılar diliyorum” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM

BB Erzurumspor’da  teknik direktörlüğe Mehmet Altıparmak’ın göreve getirilmesi ile kimin teknik patron olacağı da son buldu. Eski futbolculardan Muzaffer Bilazer, bu süreçte camianın kendilerini ve takımda top koşturmuş diğer insanları sahiplenmesinin gurur vesilesi olduğunu söyledi.

Bilazer, “Bu sadece benim için değil, teknik direktör arayışı sürecinde adı BB Erzurumspor’la anılan Abdusselam Gökçan veya başka her kimin ismi geçtiyse, camianın kendi bünyesinden çıkan isimleri sahiplenmesi gurur vesilesi. Ben de kendi ekibimiz adına Erzurum taraftarlarına ve Erzurum medyasına ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Altıparmak’a başarı diledi

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ı tanıdığını ve Mavi-beyazlı kulüpte başarılı olacağına inandığını belirten Muzaffer Bilazer, “Mehmet hoca ve ekibine başarılar diliyorum. BB Erzurumspor’un başarılı olacağına yürekten inanıyorum ve bunun için en kalbi duygularımla da BB Erzurumspor’un başarılı olması için dua edeceğim” diye konuştu.

Erzurum ikinci bir travmayı kaldıramaz

Erzurumspor’un 2010 yılında kapanması ile birlikte aradan geçen 6-7 yıl içinde şehrin adeta futbolsuz kaldığını ve son iki yılda sportif anlamda başarının geldiğine işaret eden efsane futbolcu Muzaffer Bilazer, “İnşallah, BB Erzurumspor, bundan sonra çok başarılı sonuçlar alarak, arzu ettiğimiz noktaya gelir. İnşallah geçmişte yaşanan talihsizlikler  ve hatalar olmaz. Çünkü Erzurum ikinci bir travmayı kaldıramaz” şeklinde konuştu.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN