Hata mı Yaptın? Çek 10 Şınav…

11 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Pestillerini Çıkardı

Teknik Patron Özköylü ile yolların ayrılmasından sonra koltuğu oturan çiçeği burnunda teknik direktör Mehmet Altıparmak, ilk idmanında farkını ortaya koydu. Altıparmak, çift kalede hata yapan futbolculara şınav cezası verdi.

Onur SAĞSÖZ / ERZURUM

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Osman Özköylü’yle yollarından ayrılmasından sonra göreve gelen Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ilk idmanda futbolcuların adeta pestilini çıkardı.

Altıparmak, Yüksek İrtifa Kamp Merkezi 2 Nolu Sahada gerçekleşen  çift kalede hata yapan futbolculara şınav cezası verdi. Tecrübeli teknik adamdan şınav cezası alan futbolcular arasında Brezilya asıllı golcü Mert Nobre de yer aldı.

Dadaşlar Diyarı bana uğurlu

Elazığspor ile yollarını ayırdıktan sonra rotasını Erzurum’a çeviren ve yönetimle el sıkıştıktan sonra iş başı yapan tecrübeli teknik direktör Mehmet Altıparmak, Dadaşlar Diyarı’nın kendisine uğurlu geldiğini söyledi. Aytemiz Alanyaspor ile Erzurum’da yaptığı kampın semeresini gördüklerini ve Süper Lige çıkma başarısı gösterdiklerinin altını çizen Altıparmak, BB Erzurumspor çatısı altında da başarılı olacağımıza inancım tam” diye konuştu.

İyi bir takıma sahibiz

Çiçeği burnundaki çalıştırıcı, BB Erzurumspor’un iyi bir kadroya sahip olmasına rağmen, puan cetvelinde istediği yerde olmadığını vurgulayarak,  “Oyuncuların performansını biliyorum. Şu ana kadar bu performansları sahaya yansımamış. Önümüzde 6 haftada ilk yarıdaki periyotta yukarıdaki takımları yakalamak amacımız olacak” dedi.

Önümüzdeki hafta Ümraniyespor ile karşılaşacak olan BB Erzurumspor’da futbolcular, Mehmet Altıparmak’ın ilk idmanında göze girmek için var güçleri ile çalıştılar.

Büyükşehir Belediyesi Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ndeki antrenmanı yöneticilerde izledi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN