Gençoğlu Bronz İle Dönüyor

13 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kickboksçusu Cebrail Gençoğlu, 63 kiloda Dünya üçüncüsü olarak, ülkemize bronz madalya kazandırdı.

Emrah AKÇAY/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcusu Cebrail Gençoğlu, kickboksta Türkiye’ye bronz madalya kazandırdı. Macaristan-Budapeşte’de düzenlenen Kickboks Büyükler Dünya Şampiyonasında takım arkadaşı Emre Şahin ile birlikte müsabakalara çıkan Erzurum Büyükşehir Belediyesporlu Cebrail Gençoğlu, 63 kiloda Türkiye’ye bronz madalya kazandırma gururu yaşadı.

Milli sporcu elde ettiği başarı ile ilgili olarak, “Büyük Erkekler 63 kiloda dünya 3’üncüsü oldum. Ülkemi bayrağımı en güzel şekilde temsil ettim, nasipte bronz madalya varmış. Daha çok çalışıp ülkeme altın madalya getireceğim inşallah. Desteklerinden dolayı aileme, Kickboks Federasyon Başkanımıza kulübüm Erzurum Büyükşehir Belediyesi GSK’ne Tüm Türk Milli Takım antrenör ve arkadaşlarıma , dostum partnerim Emre Şahin’e ve her zaman yanımda olan nişanlıma teşekkürü borç bilirim. Eksik olmayın” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

İlginizi Çekebilir

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN