406 Taraftar Maçta Olmayacak

14 Kasım 2017
3 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
406 Taraftar Maçta Olmayacak

Denizli maçındaki kötü ve çirkin tezahürat nedeni ile PFDK’dan bir maç ceza alan 406 taraftar Ümraniye mücadelesinde tribünde olamayacak.

Saadettin CACİ/ERZURUM

TFF 1. Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da 406 taraftar, Ümraniyespor ile önümüzdeki hafta oynanacak olan 12. Hafta karşılaşmasında sahada olamayacak.

Denizlispor ile oynanan müsabakada taraftarların neden olduğu kötü ve çirkin tezahürat nedeni ile PFDK  BB Erzurumspor’a ihtar verirken, Maraton Tribününün F1 ve F2 bloklarında yer alan 406 taraftarın bir maçlığına passolig kartları bloke etmişti.

Dadaşlar Grubu üyelerinin çoğunlukta olduğu F1 ve F2 bloğundaki toplam 406 taraftar, Ümraniye maçında tribünlerde olamayacak.

YORUMLAR 3 Yorum Yapıldı.
  • Vedat karataş kardeşim yada abim seni yanlış bilgilendirmişler yada yanlış gözlemlemişsin dediğin gibi bir durum söz konusu değil verilen cezada grubun hepsi cezalı ayriyeten dadaşlar grubu sevdasını kavgasını her şehirde dile getirmiştir ve savunmuştur. ceza diğer taraftarlar için önemli olmayabilir çünkü şöyle bir düşünce var hobi görüyorlar boş kaldıklarında vakit bulduklarında gelip küfür edip ortalığı karıştırıp gidiyorlar ve sonunda zararlı olan hem Erzurumspor hemde şehrin sahibi cefakar dadaşlar grubu zarar görüyor ve onların üstüne atılıyor . verilen cezanın sebebi futbolun katili türk hakemleri diye bağırıldığı için halbuki onlar o esnada bu bağırmasalardı bütün stad herkes çok ağır küfürler edicekti ceza ikiye katlacaktı .ben grubun içinde yer alan biri değilim Erzurumspor döneminde yaklaşık 6 ay onlarla birlikte olmuştum .dönem dönem yanlışlar oluyor ama kimsenin hakkını yemek görmezden gelmek bize yakışmaz saygılar.
    15 Kasım 2017 08:51
  • Bu dadaşlar grubu dediğiniz kişiler; ceza almamak için başka bloklardan bilet alıp aynı yerde toplanıyorlar ve toplandıkları yerden küfrediyorlar. O bloklardan tesadüfen bilet alanlar topyekun cezalandırılıyor. Kameralardan kimin küfür ettiği tespit edilmeyecekse, hangi amigonun yönlendirmesiyle kepazeliklerine devam edeceklerine dur demeyeceklerse takip eden maçlarda bu güruh "dadaş"lar adı altında terbiyesizliklerine devam edecekler yazık ki.
    14 Kasım 2017 16:06
  • Hazırlık maçında Galatasaraya 2 gol atan Ümraniyespor size 12 tane atar,hezimeti görmeyin üzülürsünüz.
    14 Kasım 2017 12:04

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN