Rakipler Bize Önlem Alsın

14 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Teknik adamlık mantalitesinde hücumcu bir isim olmayı her zaman tercih ettiğinin altını çizen Teknik Patron Mehmet Altıparmak, “Biz Erzurumspor’uz, rakipler bize karşı önlem alsın, biz önlem alan değil, önlem alınan takım olacağız” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM

TFF 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor, Ümraniyespor maçına bileniyor. Dadaşlar, Cumartesi günü oynanacak mücadeleye mutlak üç puan parolası ile bilenirken, çiçeği burnunda teknik patron Mehmet Altıparmak da iddialı açıklamaları ile dikkat çekti.

Pusula’ya çarpıcı açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam, “Biz Erzurumspor’uz, biz rakiple karşı önlem almayacağız, rakipler bize önlem alacak. Allah’ın izni ile önlem alan değil, önlem alınan takım olacağız” dedi.

Hücumu seven biriyim

Teknik direktör Osman Özköylü’nün daha çok ayağa pas yapan bir takım isteyen teknik adam olduğunu, ancak kendisinin hep hücumu düşünen bir teknik direktör olduğunu ifade eden Altıparmak, “Ben hücumu seven bir teknik adamım, orta sahadan çabuk çıkan, rakibe kendi sahasında basan bir takım olma özelliğini taşıyan bir takım oluşturan teknik direktörüm. BB Erzurumspor’da da şu anda benim oyun felsefemde çok oyuncu var. Bu kumaşı çok iyi değerlendireceğiz. Doksan dakika pres yapan ve savaşan bir takım sözü veriyorum taraftarlarımıza” dedi.

Öncelikli hedefimiz Ümraniye maçı

U21 maçında, takımının iyi bir mesaj verdiğinin altını çizen tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Altıparmak, “Biliyorsunuz Pazar günü U21 takımımızla hazırlık maçı oynadık, bu müsabakada rakip her ne kadar kendi alt yapımız olsa da oyun felsefemiz ve saha da ne yaptığımızı görmek adına çok önemli bir sınav oldu, bu  karşılaşma. Şimdi bizim hedefimiz, Cumartesi günü evimizde taraftarımızın da desteği ile üç puanı almak ve bir an önce takımın üzerindeki bu olumsuz havayı atmak. Zaten şu anda futbolcularımız gözleri ışıl ışıl…Onların bu görüntüsü beni ve ekibimi oldukça umutlandırıyor” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN