Ezilen Değil Ezen Olduk

7 Aralık 2017
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz, ligde son haftalarda yükselen form grafikleri ile rakipleri ezdiklerini söyledi. Yılmaz, “Artık sahada ezilen değil, ezen taraf olduk” dedi.

Muhammet TARHAN/ERZURUM

BB Erzurumspor, Manisa maçını unutarak Cumartesi günü oynayacağı Adana Demirspor maçına odaklandı.  Dadaşlar, mutlak üç puan parolası ile maça bilenirken, Kulüp Başkanı Dilaver Yılmaz, takımının geleceğinden umutlu olduğunu söyledi. Artık takımın gerçek kimliğini bulduğunun altını çizen genç başkan yüksek form düzeyi yakalayarak rakipleri sahada ezdiklerini söyledi.

Yılmaz, “Artık sahada ezik, silik bir takım yok, rakiplerini ısıran ve ezen bir takımımız var. Bunun için de gelecekten umutluyum. Yeter ki, takımımız hep böyle oynasın ve pozisyona girsin, seri galibiyetlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Taraftara çağrı

Başkan Dilaver Yılmaz, takımının geleceğinden umutlu oluğunu ve teknik heyet ile futbolculara güvendiklerini belirterek, “Taraftarımız bizi hep desteklesin, onların desteği ile ligde çok iyi yerlere geleceğiz. Futbol severlere zevk veren bir futbol oynuyoruz, inanıyorum ki, bu pozitif  futbolumuz bundan sonra skorlara da yansıyacak” dedi.

Bu arada dün yağan kar nedeniyle BB Erzurumspor, çalışmasını Kazım Karabekir Stadı’nda yaptı.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Sayın başkan şunu unutmayınki rakibini ezene ( size göre ) veya sözde iyi oynayana kimse 3 puan vermiyor,golü atıp maçı kazanana 3 puan veriyorlar.Size acizhane bir tavsiyem olacak,bence siz gidin Efsane Başkan Sayın Cemal Polattan klüp başkanlığı dersi alın.Sayın Polat sizin ufkunuzu biraz genişletsin,sizin başkan olmadığınızı gerçi dünya alem biliyorda.
    8 Aralık 2017 12:04

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN