Her Takıma Lazım Nobre

7 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Her Takıma Lazım Nobre

Nobre saha içinde tercümanımız

BB Erzurumspor Teknik Patronu Mehmet Altıparmak, Brezilya asıllı yıldız Mert Nobre’ye övgüler yağdırdı. Tecrübeli çalıştırıcı, “Nobre bizim saha içindeki tercümanımız” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM-ÖZEL HABER

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Brezilya asıllı golcü futbolcu Mert Nobre’yi yere göğe sığdıramadı. 37 yaşındaki yıldızın profesyonelliğine övgüler yağdıran ve hayran kalan Altıparmak, “Mert Nobre bizim saha içinde tercümanımız. Kulüp içinde de müthiş bir profesyonel ve müthiş bir ağabeyi… Koridorda rastladığım her oyuncuma, bakın işte Nobre onu kendinize örnek alın diyorum” şeklinde konuştu.

Erzurum’un şampiyonluğunda büyük rol oynadı

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Mert Nobre’nin büyük futbolculuğu ve büyük tecrübesi ile geçtiğimiz sezon BB Erzurumspor’un şampiyonluğuna müthiş katkı sunduğunu belirterek, “Ben Gümüşhane’nin başında iken Erzurum ile oynadığımız final maçında Nobre’yi markajla görevlendirdiğim oyuncuma,  Eğer Nobre saha dışına su içmek için gidiyorsa, sende onunla birlikte gidip su içeceksin, eğer Nobre, ayakkasını değiştiriyorsa, sen de onunla birlikte ayakkabını değiştireceksin, eğer Nobre konuşuyorsa, sende konuşacaksın, Nobre durdu ise sende duracaksın, Nobre’den bir an olsun ayrılmayacaksın, dedim. Ama tüm önlerimize rağmen Nobre saha içinde takımını çok iyi yönlendiren bir lider oldu” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN