2017’nin Son ve 2018’in İlk Bebekleri

1 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

MUŞ’ta 2018 yılının ilk bebekleri, ‘Şervan’ ve ‘Umut’ bebek oldu. 2017 yılının son saatlerinde ise 5 bebek dünyaya geldi.

Muş Devlet Hastanesi’nde Mahinur-Ahmet Çelik ile Sevda-Kenan Korkmaz çiftlerinin ikinci çocukları yeni yıla gözünü açtı. Yeni yılın ilk bebeği 00.10’da, ikinci bebek ise 00.15’te dünyaya geldi. ‘Şervan’ ve ‘Umut’ ismi verilen bebeklerin sağlıklı olarak dünyaya geldikleri açıklandı. Yine 2017 yılının son saatlerinde de 5 bebek dünyaya geldi. Yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret eden Devlet Hastanesi Başhekimi Radyoloji Uzmanı Dr. Gürkan Danışman ile Hastane Müdürü Oktay Turan, bebeklere çeşitli hediyeler verdi.

Aileleri kutlayan Başhekim Uzman Dr. Gürkan Danışman, yılbaşı saatlerinde 7 bebeğin dünyaya geldiğini söyledi. Bebeklerden 5’inin 2017 yılında, 2’sinin ise 2018 yılında dünyaya geldiğini ifade eden Danışman, “Yeni yılda dünyaya gelen bebeklerin vatana millete hayırlı bireyler olmasını diliyorum. Hastane yönetimi olarak annelerimizi ziyaret ettik ve bebeklerimiz için aldığımız hediyeleri verdik” diye konuştu. dha

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN