Sağlam ve Çiğdem’den Bronz Madalya

12 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum’da yapılan U23  Yaş Türkiye Şampiyonası sona erdi. BB Gençlik Spor’dan  Enes Sağlam ve Çağrı Çiğdem üçüncü oldu.

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile ETÜ Spor Salonu’nda yapılan U23  Yaş Türkiye  Serbest  Güreş Türkiye Şampiyonası’nda Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor’dan Enes Sağlam 57 kiloda üçüncü olarak bronz madalya kazanırken, aynı kulüpten Çağrı Çigdem de 120 kiloda bronz madalyanın sahibi oldu. Teknik Direktör Fikret Polat, yardımcıları Kenan Gör, Adem Akbulut ve Kasım Koran yönetiminde maçlara çıkan Mavi-beyazlı güreşçilerden en büyük madalya umudu, Ahmet Ertürk ise madalya şansını Türkiye şampiyonu olan Erzurumlu M.Lütfü Küçükyıldırım karşısında kaybetti.

İBB’nin sporcusu Muhammet Lütfü Küçükyıldırım, 79 kiloda Türkiye şampiyonu oldu. Ankara ASKİ Spor adına mindere çıkan Erzurumlu İbrahim Çiftçi 96 kiloda ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Sancaktepe adına güreşen Cüneyt Budak 70 kiloda, Bursa BŞB adına mindere çıkan Tarık Gür de 79 kiloda üçüncü olarak bronz madalya kazandılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN