Gazete Pusula Reklam

Odalarının Işıklarıyla ‘Afrin’ Yazdılar

15 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AĞRI İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri, kaldıkları Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı yurtta, odalarının ışıklarıyla ‘Afrin’ yazdı.

İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla ilginç bir etkinliğe imza attı. Öğrenciler, kaldıkları yurtta, binaları ‘Afrin’ yazısıyla ışıklandırdı. Sınırda ülke güvenliği için mücadele eden güvenlik güçlerine bu şekilde destek olmaya çalıştığını belirten öğrencilerin ışıklı gösterisi beğeni topladı.

KYK Ağrı İl Müdürü Cihan Demir, vatan millet sevdalısı gençlerle gurur duyduklarını söyledi. Demir, “Bu öğrencilerimize ne kadar hizmet etsek azdır. Hepsiyle bu gece bir kez daha gurur duyduk. Emek veren öğrencilerimize ve personellerimize teşekkür ediyorum. Ağrı bir kez daha kendisine yakışanı yaptı” diye konuştu.

Ardahan da destek verdi

Ardahan Üniversitesi KYK yurtlarındaki öğrenciler odalarındaki ışıklar ile Zeytin Dalı Harekâtına destek amaçlı “Afrin” yazısı yazdılar.

Ardahan kampüsünde ki Niyazi Mısri KYK kız yurdu ve kampüs dışındaki Kaşgarlı Mahmut KYK erkek yurtlarında akşam saatlerinde Ardahan Üniversitesinde okuyan öğrenciler tarafından Mehmetçiğe ışıklı destek verdi.

Türkiye’nin birçok ilindeki yurtlarda yapılan ışıklı desteğe Ardahan Üniversitesi öğrencileri de katıldı.  dha

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN