Siverek ‘Şen’lendi

14 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İçelspor’u Mersin Süper Amatör Ligde şampiyon yapan Teknik Direktör Hasan Basut ile Yardımcısı Erzurumlu olan Ersin Şen, şimdi Siverek Belediyespor’un başarısı için kafa yoruyor.

Sinan TUTUK/ERZURUM

Erzurumspor’da uzun yıllar oynayan ve BB Erzurumspor’un da takım kaptanlığını yaparak 3. Lige çıkma sevinci yaşayan ve takımda top koşturan Ersin Şen, şimdi de antrenör olarak yeşil sahalarda Türk futboluna hizmet ediyor.

Erzurumlu genç antrenörün yolu bu kez Siverek ile kesitsi. Şanlıurfa’nın BAL ekiplerinden Siverek Belediyespor, takımın başına Teknik Direktör olarak Hasan Basut’u getirdi. Basut’un  yardımcılığını ise Erzurumlu genç spor adamı, Ersin Şen yapıyor.

İçelspor’u busezon Mersin Süper Amatör Ligde şampiyon yapan Basut-Şen ikilisi bu kez Şanlıurfa temsilcilerinden Siverek Belediyespor’un başarısı için kafa yoracak.

Siverek, taraftarları, antrenörlüğe getirilen Ersin Şen’e sevgi gösterisinde bulunurken, sosyal medya hesaplarından da ‘Ersin Siverek’e hoş geldiniz’ mesajları yayınladı.

Ersin Şen’in yıldızı  her geçen gün parlıyor

Teknik Patron Hasan Basut ile birlikte adeta kader birliği yapan genç antrenör Ersin Şen’in yıldızı her geçen gün teknik adam olarak da parlıyor.

Erzurumlu futbol severlerin ‘Çırçırlı Ersin’ olarak yakından tanıdığı genç teknik adam, Basut’la birlikte İçelspor’u şampiyon yaparken, bugünlerde de Siverek Belediyespor’un başarısı için mesai harcıyor.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN