Gazete Pusula Reklam

Kent Konseyi Sezonu Dolu Geçirecek

16 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkan Hüseyin Tanfer Başkanlığında toplanarak, etkinlikler ve yapılması planlanan projeler ile önerilen faaliyetleri değerlendirdi.

HABER MERKEZİ

Palandöken Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, Meclis Başkanları ve üyeleri katıldı. Başkan Tanfer, “Kentsel öncelikleri belirlemek ve yerel kalkınmada karar alma mekanizmasında da etkin olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Tanfer, “Erzurum Kent Konseyi şehrin sürdürülebilir gelişimini oluşturacak politikaları belirleyerek kentin önceliklerinin belirlenmesi ve çözüm önerilerine imkân tanıyacak bir uzlaşma ortamını oluşturmaktır. Katılımcı, demokrasi ve uzlaşı kültürünü geliştirmeye çaba harcayan konseyimiz sivil toplum kuruluşları arasında ortak hareket etme bilincine de katkı sağlamaktadır. Kent Konseyi olarak Erzurum’un gelişmesine katkı sağlamak için meclis üyelerimizle birlikte önümüzdeki günlerde yapacağımız programlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk” diye konuştu.

Engelli, Kadın, Gençlik ve Çocuk Meclisi’nin hazırlayacağı programlarla ilgili bilgiler veren Tanfer,  önümüzdeki gün ve haftalarda Anneler Günü 23 Nisan gibi çeşitli etkinlikler ve programlar düzenleyeceklerini söyledi. Alt meclislerinin geliştirecekleri projeleri de destekleyeceklerini belirten Başkan Tanfer, 2018 yılını Kent Konseyi olarak dolu dolu geçireceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN