Yakutiye’nin Kalesi Gole Kapalı

16 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Harbişspor ile oynayacak olan zorlu BAL Plya-Off, Play-Out Baraj Maçı öncesinde Yakutiye Belediyespor kalesinden mesaj geldi. Kırmızı-beyazlı file bekçileri kalenin gole kaplı olduğunu söyledi.

Muhammet TARHAN/ERZURUM

Erzurum Amatör Futbolu yarın dev bir maça sahne oyacak. Yakutiye Belediyespor ile Harbişspor Play-Off Baraj maçında karşı karşıya gelecek.

İki camiada da nefesler tutuldu, yarınki zorlu mücadelenin başlaması bekleniyor.

Bu sezon BAL’da Erzurum’u temsil eden Yakutiye Belediyespor’da yarınki zorlu baraj maçı öncesinden kaleden mesaj geldi.

Kaleci Antrenörü Yasin Yıldırım yönetiminde Harbiş maçına hazırlanan Yakutiye Belediyespor kalecileri, Ayhan Söğütlü, Enes Eren, Oğuzhan Aydın, çalışmalarını harıl harıl sürdürürken, kalenin gole kapalı olduğunu söyledi.

Üç file bekçisi de antrenmanlarda Kaleci Antrenörü Yasin Yıldırım’ın verdiği taktikleri harfiyen uygulamaya çalışırken, kalelerinin Harbişspor forvetine kapalı olduğunu ifade ettiler.

Ayhan, Enes ve Oğuzhan, “Kalede kimin oynayacağı önemli değil, önemli olan takımımızın maçını kazanarak, BAL’da yoluna devam etmesidir. Yakutiye’nin başarısı bizim başarımızdan daha önemlidir” dedi.

Yakutiye Belediyespor’da yıllardın Teknik Patron Kurtulay Öksüz ile uyum içinde çalışan başarılı kaleci antrenörü Yasin Yıldırdım da, üç kalecinin de çalışma performansından memnun kaldığını belirterek, “Kurtulay hocamız bu üç isimden birine kalede görev verecek. İnanıyorum ki, kim oynarsa oynasın, elinden gelenin en iyisini yapacaktır” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN