Erzurumlu PÖH Şehit Oldu…

25 Nisan 2018
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum şehidini uğurlayacak

Mardin’de çatıdan düşerek şehit olan özel harekat polisi Kubilay Karaman, Erzurum’da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlanacak. Şehit polisin cenazesine Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da katılacak.

HABER MERKEZİ

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un 12 Mart’taki Mardin programı sırasında, müze çatısından düşerek ağır yaralanan özel harekât polisi Kubilay Karaman (28) şehit oldu. Şehit Kubilay Karaman, memleketi Erzurum’da son yolculuğuna uğurlanacak.
Mardin’e 12 Mart’ta gelen Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un açılışını yaptığı Müze Müdürlüğü çatısında güvenlik önlemi kapsamında görevli özel harekât polisi Kubilay Karaman, bir anda dengesini yitirerek yere düştü. Ağır yaralanan ve Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Karaman, bugün sabaha karşı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Kurtulmuş’ta katılacak

Şehit Özel Harekat Polisi Kubilay Karaman’ın cenazesi Mardin’de düzenlenen törenin ardından memleketi Erzurum’a getirildi. Şehit polis için bugün öğle namazını müteakip Narmanlı Camii’nde cenaze namazı kılınacak. Şehit polisin cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da katılacak. Şehit polisin naşı, namaz sonrası Asri Mezarlık içindeki Polis Şehitliği’nde son yolculuğuna uğurlanacak.

 

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Rabbimden rahmet ailesine sabırlar diliyorum. El hükmü lillah.Başımız sağolsun.
    26 Nisan 2018 20:23
  • Allah rahmet eylesin
    26 Nisan 2018 15:37

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN