Haydi Play Off’a

7 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

TFF 2’nci Lig ve 3.Lig’de sezon tamamlandı. Hafta içerisinde Play-Off maçları  oynanacak.

Türkiye futbol liglerinde bu hafta Play-Off maçları oynanacak.

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta Altay, Kırmızı Grup’ta ise Hatayspor şampiyon olarak Spor Toto 1’inci Lig’e yükseldi. 1’inci Lig’de yer alacak 3’üncü takım ise play-off maçlarının ardından belli olacak.

TFF 2’nci Lig’de play-off eşleşmeleri şu şekilde:

Çeyrek Final 1’inci Maçlar

10 Mayıs Perşembe

Beyaz Grup

19.00 Sakaryaspor – Bandırmaspor (Yeni Sakarya Stadyumu)

19.00 Şanlıurfaspor – Gümüşhanespor (GAP Stadyumu)

Kırmızı Grup

16.00 Keçiörengücü – Menemen Belediyespor (Aktepe Stadyumu)

16.00 Sivas Belediyespor – Afjet Afyonspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

Çeyrek Final 2’nci Maçlar

14 Mayıs Pazartesi

Beyaz Grup

16.00 Bandırmaspor- Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül Stadı)

16.00 Gümüşhanespor- Şanlıurfaspor (Gümüşhane Yeni Şehir Stadı)

Kırmızı Grup

19.00 Menemen Belediyespor – Keçiörengücü (Menemen İlçe Stadı)

19.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer Stadı)

Öte yandan TFF 2’nci Lig’e veda eden takımlar da belli oldu. Bucaspor, Kocaeli Birlikspor, Mersin İdmanyurdu, Nazilli Belediyespor, Karşıyaka ve Silivrispor, önümüzdeki sezon TFF 3’üncü Lig’de yer alacaklar.

Play-off eşleşmeleri belli oldu

TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2’nci Grup’ta Darıca Gençlerbirliği ve 3’üncü Grup’ta ise Utaş Uşakspor şampiyon olarak TFF 2’nci Lig’e yükseldi. 2’nci Lig’e yükselecek diğer 3 takımı ise play-off’lar belirleyecek.

3’üncü Lig’de play-off eşleşmelerinin programı şu şekilde:

Yarı Final 1’inci Maçlar –

11 Mayıs Cuma

1’inci Grup

16.00 Düzcespor – Bayburt Grup Özel İdare (Düzce 18 Temmuz Stadı)

16.00 Bayrampaşa – Kemerspor 2003- Bayrampaşa (Çetin Emeç Stadı)

2’nci Grup

16.00 Anagold 24 Erzincanspor – Ankara Demirspor (13 Şubat Stadı)

19.00 Tire 1922 Spor – Diyarbekirspor (Tire Stadyumu)

3’üncü Grup

16.00 Elaziz Belediyespor – Tarsus İdman Yurdu (Elazığ Atatürk Stadı)

19.00 Kızılcabölükspor -Sultanbeyli Belediyespor (Denizli Atatürk Stadı)

Yarı Final 2’nci Maçlar

15 Mayıs Salı

1’inci Grup

16.00 Bayburt Grup Özel İdare – Düzcespor (Genç Osman Stadı)

19.00 Kemerspor 2003 – Bayrampaşa (Antalya Stadyumu)

2’nci Grup

16.00 Ankara Demirspor – Anagold 24 Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 Diyarbekirspor – Tire 1922 Spor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

3’üncü Grup

19.00 Tarsus İdmanyurdu – Elaziz Belediyespor (Tarsus İlçe Stadı)

16.00 Sultanbeyli Belediyespor – Kızılcabölükspor (Sultanbeyli Gölet)

Öte yandan TFF 3’üncü Lig’de de sezonun tamamlanmasına 1 maç kaldı. 3’üncü Lig 3’üncü Grup şampiyonu Utaş Uşakspor kendi evinde yarın küme düşmesi kesinleşen Arsinspor’u ağırlayacak. 3’üncü Lig’e veda eden diğer takımlar ise şunlar:

12 Bingölspor, Orhangazi Belediyespor, Çanakkale Drdanelspor, Kırıkhanspor, Yeşil Bursa, Kayseri Erciyesspor, Aydınspor 1923, Tekirdağspor. dha

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN