Gazete Pusula Reklam

Erzurum Kickboksta Yine Zirvede

10 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Antrenörler Emre Şahin, Tamer Çam ve  Önder Bayrak yönetiminde, Elazığ’da yapılan Kickboks Türkiye Şampiyonasına yine Dadaş sporcular damga vurdu. Kick bokstaki gururumuz Cebrail Gençoğlu’nun şampiyon olduğu müsabakalarda, Erzurum zirve yaptı.

Muhammet TARHAN/PUSULA

Erzurum kickboksta yine Türkiye’nin zirvesinde yer almayı başardı. Dadaşların gurur kaynağı Cebrail Gençoğlu’nun Türkiye şampiyonu olarak altın madalya kazandığı turnuvada genç sporcular da derece yaptı.

3-11  Temmuz 2018 Tarihleri arasında Elazığ’da yapılan Büyükler, Gençler, yıldızlar ve minikler Türkiye Şampiyonası için Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Aziziye Belediyesi ve Pasinler Belediyespor’dan  17 Sporcu olarak katılım gösterdi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Antrenörü Emre Şahin, Aziziye Belediyesi Antrenörü Önder Bayrak ve Pasinler Belediyesi antrenörü Tamer Çam’ında yer aldığı kafilede, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor’lu Cebrail Gençoğlu, aynı zamarda Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde de ter dökerek, başarılı oldu.

Erzurum’un altın tekmesi Gençoğlu

Antrenör Emre Şahin’in öğrencisi Cebrail Gençoğlu, bir kez daha Erzurum’un gururu oldu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcularından Cebrail Gençoğlu, Türkiye Şampiyonu olarak ülkemizi Dünya ve Avrupa kupalarında temsil etmeye hak kazandı.

Büyükler kategorisinde 57 kiloda Yusuf Can Yıldırım Türkiye 3’üncüsü olarak bronz madalya kazandı.

Emeğimizin karşılığını aldığımız için mutluyum

Erzurum Büyükşehir Belediye Antrenörü Emre Şahin, “Bu şampiyonaya aylardır çalışıyoruz, emeğimizin karşılığını çok şükür kazasız belasız aldık. Bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet sekmen’e ,Kulüp Başkanımız Selami Keskin’e ve Spor A.Ş. Genel Müdürümüz Ahmet Dal ile  Erzurum halkına çok teşekkür ederiz. Sırada Bayburt’ta yapılacak olan Uluslararası Şampiyona var. Oraya da güçlü bir kadro ile hazırlanıp daha güçlü zaferlere imza atacağız. Ülkemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN