Naci Cinisli’ye Misafirhane Şoku

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli’nin Ankara’da kaldığı TEDAŞ Misafirhanesi’ni boşaltması istendi. Milletvekili sosyal medya hesabından yaşananlara isyan etti.

Haber Merkezi

İstanbul’da yaşayan ve 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti’den Erzurum milletvekili seçilen Naci Cinisli, Ankara’daki TEDAŞ Misafirhanesinde bir haftalık rezervasyon yaptırarak kalmaya başladı.  Rezervasyonun bitmesine birkaç gün kala TEDAŞ Misafirhanesi yetkilileri İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli’ye odasını boşaltmasını söylediler.

Bu olayı sosyal medya hesabı Twitter’den duyuran Naci Cinisli’ye Erzurumlu vatandaşlar ve partililerden destek yağarken, İYİ Parti Basın Yayın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan, konuya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ise, “Buralar devletin imkânlarıyla, vergileriyle hazırlanan misafirhaneler ve belli ücret ödeyerek buralardan her vatandaş gibi yararlandım. Devletimizin yönetim kademelerindeki kişiler bunlarla ilgileniyorsa çok üzücü bir tabloyla karşı karşıyayız. Çok şükür otelde de kalma imkânım var yalnız yardımcılarım burayı ayarlamışlar. Burada daha önce de vekiller sürekli kalıyordu. Özellikle 2015 te çıkarılan bir kanun ile milletvekilleri ücretini ödemek kaydı ile her türlü sosyal tesiste kalabilir. Bende kanuni hakkımı kullanarak burada kalıyorum ” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN