ErzurumSpor Store’a Görkemli Açılış

8 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Süper Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı  MNG AVM’deki BB Erzurumspor Store Mağazası’nın açılışı yapıldı. Görkemli açılışla hizmete giren mağazanın açılışında futbolcular, forma imzaladı.

Nurullah PALA/PUSULA

Spor Toto Süper Lig Takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satıldığı BB Erzurumspor Store Mağazası, düzenlenen görkemli açılış töreni ile hizmete girdi.

MNG AVM’de açılışı yapılan BB Erzurumspor Store Mağazasında A’dan Z’ye Mavi-beyazlı kulübün lisanslı ürünleri satılacak.

MNG AVM’deki BB Erzurumspor Store Mağazası’nın açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı ve BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitçi, BB Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, Asbaşkan Ünsal Kıraç, Kulüp Genel Sekteri Zafer Aynalı,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, TFF Bölge Müdürü Metin Codur,  MNG AVM Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, BB Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak, yöneticiler, BŞB Spor A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Dal, BŞB Spor Müdürü Muzafer Şahin, BB Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Sportif Direktör Zafer Demir, futbolcular,  davetliler ve taraftarlar katıldı.

Sekmen: Artık Erzurumsporumuzunda bir mağazası var

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, taraftarların, “Neden Erzurumspor ürünleri lisanslı olarak satılmıyor” serzenişleri üzerine harekete geçerek, BB Erzurumspor olarak stor mağazası açtıklarını belirterek,  “Şehrimizin ortak değeri BB Erzurumsporumuzun mağazasını, şehrimizin en önemli yatırım merkezlerinden biri olan MNG AVM’de açmış bulunmaktayız. Sağ olsun MNG AVM’nin CEO’su Aydoğa bey (Süer) bize burada kucak açtı. İlk etapta stor mağazamızı burada açtık. Ama daha geniş bir mekan olursa, oraya geçeceğiz. Hatta şehirde birkaç noktada stor mağazamızın şubelerini açacağız. Artık taraftarlarımız Erzurumspor’unumuz resmi lisanslı ürünlerine bu mağazadan rahatlıkla ulaşabilecekler. Herkes kulübümüzün lisanslı ürünlerini alarak, mavi-beyazlı takımımıza destek olabilirler” dedi.

Taraftarlardan sabır istedi

Erzurum’da Belediye Başkanlığı görevine gelirken, kentte en önemli eksikliğin futbol takımının üst liglerde olmadığını gördüklerini ve ivedilikle bu olaya el attıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet  Sekmen, “Biz Erzurumlularla el ele vererek, takımımızı üç yılda üç şampiyonluk kupası kazandırarak, Süper Lige çıkarttık. Şimdi Süper Ligde en iyisini yapmak istiyoruz. Bu konuda ligin yeni takımıyız, yeni kurulan bir futbolcu kadromuz var. Ama ben teknik heyetimize, futbolcularımıza güveniyorum. Başı belki biraz sancılı da olabilir. Ama taraftarımız kesinlikle anlayış ve sabır göstermeli. Bu takım rayına oturduğunda çok can yakacak. BB Erzurumspor’un Süper Ligde başarılı olacağından en ufak bir kuşkum yok. Yeter ki, taraftar da takımına inansın ve güvensin. Herkes görecek, BB Erzurumspor bu ligin rengi olacak” dedi.

Futbolcular ilgi odağı

BB Erzurumspor’da futbolcular resmi açılışı yapılan BB Erzurumspor Store Mağazası’nda taraftarların büyük ilgisi ile karşılaştı. Futbolcular taraftarlar için forma imzaladı.  ‘Bursa Panteri’ olarak ünlenen kaleci Hakan Canbazoğlu Store Mağazası’nın açılışında yine en büyük ilgi odağı oldu.

Taraftarlar, ilk gün BB Erzurumspor formalarına ve lisanlı ürünlerine akın etti. Futbolcular, taraftarlar için forma imzaladı.

Bu arada Erzurumspor Store Mağazasının açılışını Spor A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Dal organize etti. Davetlilerin onuruna kokteyl verildi.

Onursal Başkan Mehmet Sekmen, minik bir taraftara, futbol topu ve forma hediye etti.

BB Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, Asbaşkan Ünsal Kıraç ile MNG AVM Genel Müdürü Aydoğan Süer de, BB Erzurumspor Store Mağazası’nın açılışında birer konuşma yaparak, mağazanın Erzurum taraftarları açısından önemine değindiler.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN