Iğdır’da 3. Lig Hasreti Bitecek

9 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

 Doğu Anadolu Bölgesi’nin BAL ekiplerinden Iğdırspor, 2018-2019 sezonu ikinci etap kamp dönemi için Erzurum’u tercih etti. Yeşil-beyazlıların Asbaşkanı Hikmet Budak, “Kulüp başkanımız Hasan Aras’ın fedakarlığı, Iğdırlıların desteği ile bu yıl 3 Lig hasretini dindirmek istiyoruz.

Nurullah PALA/PUSULA

2018-2019  sezonunda Spor Toto Bal ligi 3. Gurupta mücadele edecek olan  Iğdır spor yeni sezon hazırlıkları ikinci etap kamp dönemine Erzurum’da başladı.

Palan Otel’de kampa giren ve hazırlıklarını GHSİM Yüksek İrtifa Kampı 3 Nolu Sahada sürdüren Yeşil-beyazlılar, 3. Ligi hedefliyor. Erzurum’da yapılan çalışmaya yeni transferlerin yanı sıra alt yapıdan  A Takıma çağrılan futbolcular katıldı.
Erzurum Kampını Iğdır spor kulübü Asbaşkanı Hikmet Budak da yakından takip ederek, teknik heyet ve futbolcuları yalnız bırakmıyor.

Tecrübeli yönetici, Teknik Direktör Emre Demeli ve oyuncuların kampı en güzel şekilde değerlendirmesi için seferber olmuş durumda.

Iğdır’daki iki haftalık kamp döneminin ardından  ikinci etap kam için Erzurum’a gelen Yeşil-beyazlı takıma kampın hayırlı olması ve güzel geçmesi temennisinde bulunan Asbaşkan Budak, “İnşallah kazasız, belasız, sakatsız, başarılarla dolu güzel bir sezon geçiririz,  Iğdır kampından sonra ikinci etap çalışmalarına Erzurum’da başladık. Allah hepimiz için hayırlı bir sezon nasip etsin inşallah” dedi.

Hedef 3. Lig

Teknik Direktör Emre Demeli’nin raporları doğrultusunda Kulüp Başkanı Hasan Aras ve transfer komitesi üyeleri ile birlikte transfer çalışmalarını da sürdüren Yeşil-beyazlı kulüpte, daha önce da Iğdır’da top koşturan ve kaptanlık yapan Ahmet Özkal’da gündemde. Iğdırspor Asbaşkanı Hikmet Budak, “Ahmet bizim tanıdığımız bildiğimiz, kişilikli ve karakterli bir oyuncu. Kendisine şartlarımızı sunduk. Kabul ederse, Iğdırspor kapıları her zaman ona açıktır. Ahmet’i biz Iğdır’ın bir öz evladı gibi görüyoruz” dedi.

Deneyimli yönetici, Iğdır olarak 3. Lig hasretini de dindirmek istediklerini belirterek, “Hedefimiz son yıllarda kaçırdığımız 3. Lig şansını bu kez yakalamak.  Teknik heyet ve oyuncularımıza güveniyoruz. Daha önceki yıllarda Iğdır Arasspor olan takımımızın adını bu kez Iğdır halkının beklentileri ve istekleri doğrultusunda Iğdırspor yaptık. Renklerimiz de Yeşil-beyaz oldu. Tek gayemiz ve hedefimiz Iğdırspor’u 3. Lige taşımak” dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN