Dadaş Bir Kez Daha ‘HDİ’ Dedi

10 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, DHİ sigorta olarak BB Erzurumspor’a 2018-2019 sezonu için de forma reklamı vererek, sponsor olduklarını söyledi. Reklam sözleşmesini Akın ve BB Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan imzaladı.

Nurullah PALA/PUSULA-ÖZEL HABER

Spor Toto Süper Lig takımlarından BB Erzurumspor’a HDİ Sigorta’dan bir kez daha destek geldi. Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, HDİ Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu’nun desteklerini arkasına alarak, 2018-2019 sezonu için BB Erzurumspor’a forma reklamı için sponsor oldu.  Dadaş geçtiğimiz sezon HDİ sigortanın reklamını kolunda taşımıştı.

Geçtiğimiz sezonlarda adeta bir yönetici gibi çalışarak HDİ Sigorta ve TARSİM’den BB Erzurumspor’a reklam alan Engin Akın,  böylece, Mavi-beyazlı kulübün kasasına  yüklü miktarda maddi kaynak girmesini sağlayan isim alarak alkış almıştı.

HDİ’den reklam alan ilk kulüp Erzurum

Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, HDİ Sigorta’nın Türkiye’de ilk kez BB Erzurumspor’a reklam verdiğinin altını çizerek, “HDİ Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu, BB Erzurumspor’a forma reklamı verdi. Büyükşehir Belediyemize ait Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ne de HDİ Sigorta Bölge Temsilcisi olarak reklam verdik. Ayrıca HDİ, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, Bursaspor, Trabzonspor, Giresunspor, Altay ve  Altınordu’ya reklam verdi. Galatasaray, Beşiktaş ve Basketbol Federasyonu’na ve daha bir çok sporcuya ve spor dalına  sponsor oldu” dedi.

200 taraftara forma dağıtmıştı

Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın, HDİ Sigorta’nın destekleri ile Erzurum’da 200 taraftara forma hediye ettiklerini belirterek, “Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu sporu çok seviyor. Ben BB Erzurumspor’da yönetici değilim. Ama memleketimi seviyorum, bir yönetici gibi kulübümüz adına çalıştım ve maddi kaynak oluşturdum. Bunun için de mutluyum” dedi.

Toni Schumacher’e Dadaş forması

Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın,  Almanların dünyaca ünlü kalecisi olan ve bir dönem Fenerhçe kalesini de koruyan Toni Schumacher’e  BB  Erzurumspor  formasıs hediye etmişti. Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan eski kaleci, Akın’ın bu jesti karşısında oldukça mutlu olmuştu.

Sözleşme imzalandı

Bu arada Reklam Sözleşmesini BB Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan ile Engin Akın  birlikte imzaladı. Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Engin Akın ve HDİ Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’na desteklerinden ötürü teşekkür eden Doğan, diğer firmaları da desteğe davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN