Gazete Pusula Reklam

Bölge Valileri Erzurum’u Gezdi

16 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Palandöken’deki güvenlik toplantısına katılan il valileri, Erzurum’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, valiler ve İçişleri Bakanlığı yetkililerine Erzurum Kalesi’nde uyguladıkları proje hakkında bilgi verdi.

HABER MERKEZİ

Bölge Güvenlik Toplantısı için Erzurum’a gelen il valileri, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, konuk valilere Erzurum Kalesi ve çevresinde uyguladıkları projeyi anlattı.

Erzurum hafta sonu bölge güvenlik toplantısına ev sahipliği yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlık ettiği toplantıya İçişleri Bakan Yardımcıları Mehmet Ersoy ve Muhterem İnce, İller İdaresi Genel Müdürü İlker Gündüzöz ile Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Kars, Rize ve Trabzon illerinin valileri, emniyet müdürleri, jandarma komutanları, kaymakamlar ve güvenlik bürokrasisi yetkilileri katıldı.

İllerdeki güvenlik tedbirlerinin görüşüldüğü toplantının ardından Vali Seyfettin Azizoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, konuk heyete Erzurum’un tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi. Çifte Minareli Medresi’yi inceleyen valiler, daha sonra kale ve çevresinde uygulanan dönüşümü inceledi. Başkan Sekmen, Bakan Yardımcıları ve valilere bölgede uyguladıkları çalışmaları anlattı. Vailer, Cumhuriyet Caddesi’ni gezerek kentin durumu hakkında bilgi aldılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN