Aradığınız golcüye ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

1 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor’un santraforu Munsy’yi bir türlü takımın gol ihtiyacını karşılayacak golcüye benzetemiyorum.

Herkes biliyor, görüyor.

Ne zamandır oynuyor, gol attığı filan yok, bu gidişle atacağa da benzemiyor.

Ben onu bir golcüden çok telefona benzetiyorum!

Ama ne arasan kapalı telefona!

Hiç açık olduğu olmuyor mu, oluyor.

Ama o zaman da çalıyor, cevap vermiyor!

Markası mı?

Sanırım made-in Çin!

 Nobre’yi geçtim, Bekamenga’yı arattı bize!

Geçen bu süre zarfında herkes ortak bir noktada buluştu.

Sezon başında gönderilen Nobre olsaydı bugün Erzurumspor bambaşka bir yerdeydi.

Yönetim bu düşüncenin dillenmesi karşısında alınıyor ama bu maalesef böyle.

Ha ben bir tık daha ileri gidiyor, o beğenmediğimiz Bekamenga bile bugün bu kadroda olsaydı Munsy’den daha faydalı olurdu diye düşünüyorum.

Lig biter Munsy başlar, bilemem artık.

Ne diyeyim..

Sezon başında Nobre’nin yerine golcü diye onu getiren yönetimin yüzü ağ ola!

NOT: Munsy’nin yedeğinin Thi olduğu bu ligde Varner Love’nin Beşiktaş’da, Sinan Gümüş’ün G.Saray’da, Stancu’nun Bursa’da, Bobo’nun Alanya’da Kone’nin Sivas’da yedek olduğunu hatırlatmak istiyorum!

 Şifo’dan beklentim!

 Mehmet Altıparmak’ın yerine getirilen Mehmet Özdilek’ten mevcut yönetim hocalık yapmasını bekliyor.

Son derece doğal bir şey bu.

Ama ben o Erzurum’u küme düşürmesin diye emanet edilen Mehmet Özdilek’ten ‘’şapkadan tavşan çıkartmasını’’ bekleyeceğim.

Zira artık onca taraftarın desteğine rağmen kendi sahasında da kazanamayan Erzurum’un bir hocadan ziyade sihirbaza ihtiyacının olduğunu düşünüyorum..

Bunu sen yapma Özer!

 G.Saray maçı öncesi 11’de yeralmadığı için kampı terkeden Özer Hurmacı’nın bu hareketini yadırgadığımı söylemeliyim. Bunu bir başka oyuncu yapsa belki acemiliğine verir biraz anlardım ama o kişinin adı Özer Hurmacı olunca iş değişiyor. Anlamam çok zorlaşıyor. Onca yıllık futbol kariyerine karşın bu hareketi hiç şık durmadı. O, bir şekilde oluşturulan onbire saygı duymalı ve bunu sineye çekmeliydi. Özer’in bu yaptığı sadece takım arkadaşlarına değil, yeni hocası Mehmet Özdilek’e de bir ayıptı. Özer gibi bir oyuncunun fark yaratan güzel futbolu ve golleriyle gündeme gelmesi gerekirken böyle bir olayla anılıyor olması bir defa onun için üzücü bir şey olmalı. Belki Özdilek de kazanma adına bu oyuncuyu yeniden kadroya dahil etmek isteyebilir ama inanıyorum ki yönetim tarafından bir çizik yedi ve bu bir tarafa yazıldı! Bu arada bugün toplanacak olan yönetimin Erzurum’da bulunan Özer konusunu görüşeceği ve Özdilek’in görüşü doğrultusunda bir karar vermesi bekleniyor..

O Şifo ile adam adama oynamıştı!

Daha önce görev yaptığı Erzurumspor’da yıllar önce süper lig kupasını görme mutluluğu yaşayan İdari Menajer Zafer Demir, yeni teknik patron Mehmet Özdilek ile de tanışıyor. Zafer Demir, yıllar önce Şifo Mehmet olarak bilinen Mehmet Özdilek ile karşılıklı da oynamışlardı. 1999 yılında Erzurum’da Beşiktaş ile oynanan ve 2-2 biten maçta Zafer Demir ile Mehmet Özdilek de aynı sahada puan mücadelesine girmişlerdi. Hatta o maçta hocası Zafer Demir’e, Şifo ile adam adama oynama görevi de vermişti. Demir-Özdilek buluşması, yıllar sonra futbolu bırakıp başka görevlerde bulunan ve Türk sporuna hizmet veren spor adamlarının da buluşması olacak..

 Tren geldi gol gelmedi!

Kenan Güneş ve Nurullah Pala ile dün Erzurum’u BAL liginde temsil eden Yakutiye’nin maçını izlemek üzere Ilıca’daydık. Bir defa zemini hadi normal diyelim ama Orhan Tavlı stadının çevresi falan hiç şık değil. Bir skor tabelasının bulunduğu yer var ki geri kalmış Afrika ülkelerini çağrıştırıyor. 3 Temmuz Stadyumu, çevre şartları bakımından burasına 10 basar! Yakutiye, geçen sezona göre daha bir oturmuş kadrosu ile Bayburt Belediyespor’u konuk etmişti. İlk maçında Kelkit deplasmanında 0-0 kalarak 1 puanla lige başlangıç yapan Yakutiye, çıktığı ikinci maçta da rakibi ile yenişemedi ve 1-1’lik skorla sahadan ayrıldı. İlk yarısını izlediğimiz maçta ev sahibi Yakutiye’nin ataklarında gol gelmezken o esnada yandan Ekspres treninin gelmesi güzel bir görüntü oluşturdu..

Biri çayları da verse tam şeref tribünü olacak!

Ilıca’da BAL ligi maçlarının oynandığı Ilıca’da ki Orhan Tavlı Stadının skorbordu filan ilkel de Şeref Tribünü çok mu modern? Değil tabii ki! İşte size o stadın şeref tribününden bir kare. Yakutiye Kulüp Başkanı Ferhat Mergan, ASKF Başkanı Selahattin Codur ve Bayburt Belediye yöneticinin oturduğu tribünde çaylar termosta. Ne var ki hizmet eden olmadığı için o termoslar önlerinde, oracıkta öylece duruyor. Zaman zaman maç içinde koyu sohbete dalan protokol üyeleri de her an ‘’biri olsa da birer çay verse’’ düşüncesindeler…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN