2 Bin 600 Kişi 20 Bin 600 Olacak

7 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Cumartesi günü elektronik biletleri bloke olan 2 bin 600 cezalı taraftarın yerine 20 bin 600 taraftarın tribünde olacağını belirten Dadaşlar Grubu Basın Sözcüsü Tevhit Ergin, “Cezalı olan taraftarlarımızın yerine yeni bilet olacak olan taraftarlarımızın takıma yürükten destek vereceğine inanıyoruz” dedi.

Emrah AKÇAY/PUSULA

Erzurum tribünlerinin en etkili silahı Dadaşlar Grubu’ndan taraftarlara çağrı var. Zafer Lömenler ile birlikte grubun liderliğini yapan Basın Sözcüsü Tevhit Ergin, Cumartesi günü  cezalı olan 2 bin 600 cezalı taraftarın yerine tribünlere 20 bin 600 taraftarın geleceğine inandığını söyledi.

Göztepe maçında birlik beraberlik içerisinde takımı destekleyeceklerinin altını çizen Ergin, taraftarların elektronik biletlerini alarak, Cumartesi günkü maça akın etmelerini istedi.

Dadaşlar Grubu her zaman takımının yanında

Dadaşlar Grubu’nun Bölgesel Amatör Ligden beri BB Erzurumspor’un yanında olduğunu ve iç saha ile deplasmanlarda takıma destek verdiklerinin altını çizen Tevhid Ergin, “Biz yılın oniki ayı bu takımın peşinden koşuyoruz, idmanı gidiyoruz, yağmur, kar, kış demeden maçlarına gidiyoruz. İç sahada ve deplasmanda yalnız bırakmıyoruz. Cumartesi günü de inanıyorum, cezalı olan taraftarlarımızın yerine sayısal olarak daha çok taraftar bilet alarak, maça gelecek. Takımımıza doksan dakika boyunca destek verecek” dedi.

Her platformda takıma sahip çıktık

Dadaşlar Grubu olarak, üyeleri ve Mavi-beyazlı kulübe gönül verenler ile bugüne kadar hep takıma sahip çıktıklarının altını çizen Tevhit Ergin, “Biz gün geldi, passolig sisteminin geç kurulması nedeni ile TFF’ye tepki gösterdik, gün geldi hakemlerin yanlı tutumları nedeniyle yetkililere tepki gösterdik. Arda Kardeşler’den sonra Akhisar’da hakkımızı yiyen ve puanlarımızı gasp eden VAR hakemlerine de demokratik yollardan sosyal medya ve gerekli merciler tarafından tepkimizi gösterdik. Biz Erzurumluyuz, Erzurumsporluyuz, biz hiç kimsenin adamı olmadık, biz mavi-beyazlı renklere gönül vermiş bir taraftar grubuyuz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN