Erzurum Aşkına Tribünleri Dolduralım

7 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Hakemler tarafından iki haftada dört puanı gasp edilen BB Erzurumspor’da Sportif Direktör Zafer Demir, taraftarları birlik beraberliğe çağırırken, Cumartesi günkü maçta tribünlerin ful dolmasını istedi.

Muhammet TARHAN/PUSULA

BB Erzurumspor’da Cumartesi günü oynanacak olan Göztepe maçının  hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, Sportif Direktör Zafer Demir, camiayı ve taraftarları birlik beraberliğe davet etti.

Dadaşların efsane takım kaptanlarından biri olan ve iki yıldır Sportif Direktör olarak kulüpte görev yapan Zafer Demir, hakem hataları ile iki haftada kaybedilen dört puana rağmen, inançlarını ve özgüvenlerini yitirmediklerini söyledi.

Demir, bu süreçte taraftarları takıma sahip çıkmaya davet ederek, Cumartesi günü tribünlerin ful çekmesini istedi.

Bizim için Göz-Göz maçı çok önemli

İki hafta önce Arda Kadeşler’in hem sahada Erzurumspor’un canını yaktığını hem de tribünlere zarar verdiğini belirten Sportif Direktör Zafer Demir,  “O maçta ceza alan taraftarımızın yerini doldurmalıyız. Hatta tribünlerde en az 20-25 bin taraftarımız olmalıdır” dedi.

Cumartesi günü oynanacak olan Göztepe maçının kendileri için çok önemli olduğunu ve kazanmak zorunda olduklarının altızını çizen Sportif Direktör Zafer Demir,  taraftarların bugünden Passolig kartlarını alarak, bilet yüklemesi yapmasını istedi.

Takımın Teknik Direktör Mehmet Özdilek ve ekibinin yoğun çalışmaları ve futbolcuların fedakarlığı ile  her gün daha da iyiye gittiklerini vurgulayan Demir, taraftarların her zamankinden daha fazla takıma sahip çıkmasını arzu ettiklerini söyledi.

Demir, “Cumartesi günü saat 13:30’da oynayacağımız maçta her zamankinden daha fazla taraftar desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Tribünler tıklım tıklım dolmalı

BB Erzurumspor Sportif Direktörü Zafer Demir, Cumartesi günü saat 13:30’da oynanacak olan Göztepe   maçında tribünlerin dolmasını isterken, “ Taraftarlarımızdan passolig almalarını tribünleri tıklım tıklım doldurmalarını istiyoruz. Taraftarlarımızın maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar takımımıza desteklemelerini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bu arada Havuz Başındaki Bilet Satış noktasında Salı gününden itibaren satışa çıkarılan biletleri ilgi oldukça yoğun. Biletler 50, 20 ve 10 TL’den satılıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN