Vuslat Derneği Yardıma Koşuyor

8 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum’da hizmet veren Vuslat Derneği, ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor. Başta gıda, giysi olmak üzere çeşitli yardımlarda bulunan Vuslat Derneği’nin mağazası da tamamlanmak üzere. Vuslat Derneği Başkanı Fikret Semerci, külliye projesine büyük önem verdiklerini ancak ihtiyaç sahiplerinin de her zaman yanında olduklarını bildirdi.

HABER MERKEZİ

Vuslat Derneği, Erzurum’da ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Eğitimden, gıdaya, giysiden yakacağa varana kadar yardımlarda bulunduklarını belirten Vuslat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Semerci, eldeki imkanlarla maddi-manevi yardımlara devam edeceklerini bildirdi.

‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ hadisi şerif-i düstur ederek çalışmalar yapan Vuslat Derneği, ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor. 2 bin 400’e yakın müracaat olan Vuslat Derneği, uzmanlarıyla bunları değerlendirirken bir taraftan da yardımlarını sürdürüyor. 110’a yakın çalışanıyla başta eğitim olmak üzere gıda, giyecek ve yakacak yardımları yapan Vuslat Derneği, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Türkiye’nin en büyük külliye projelerinden biriyle eğitime öncelik verdiklerini belirten Vuslat Derneği Başkanı Fikret Semerci, “Fakat bu faaliyetlerimiz yardım elimizi uzatmaya mani olmadı olmamalı. Bizler maddi ve manevi yardımları eldeki imkanları kullanarak ve artırarak devam edeceğiz” dedi.

Üşüyen ailemiz kalmayacak

Vuslat Derneği yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine devam etmekle beraber ‘Üşüyen Ailemiz Kalmayacak’ sloganıyla bu yılda Soba, Odun ve Kömür yardımlarına devam edecek. Derneğe kayıtlı üyelerden uygun bulunanlara sobalarının yanısıra yakacak yardımı da yapılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN