Gönül Belediyeciliği Yapacağız

14 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Ak Parti’den Erzurum’un Narman İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı  olan Aydemir Adem Kınalı, gönül belediyeciliği yapacaklarını söyledi.

HABER MERKEZİ

Aydemir Adem Kınalı, Narman Belediye Başkan Aday Adaylığına ilişkin başvuru belgelerini AK Parti Narman İlçesi Başkanlığı’na yaptı. Narman eski belediye başkanlarından Zeki Kınalı’nın oğlu olan Aydemir Adem Kınalı’nın aday adaylığı ilçede sevinçle karşılandı.

Mesaiyi halkla birlikte yapacağız

Aday olarak belirlenip seçildikten sonra göreve başlar başlamaz sabah namazından gece yatana kadar zamanımızın büyük bölümünü halk ile geçireceklerini anlatan Kınalı, “ Esnafla bütünleşeceğiz. Makam arabasının yansıttığı resmiyetten uzak duracak, halkımızdan kopuk bir görüntünün oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Halkımızın her zaman ulaşabileceği, sorunlarını dinleyecek mesafede olacağız. Vatandaşın derdini dinleyecek, çarşıda, pazarda, camide, kahvehanede birlikte zaman geçirecek, kederiyle kederlenip, mutluluğu ile mutlu olacağız. Nasıl bir belediye başkanı olacağımı sorarsanız Cevat Fehmi Başkurt’un ünlü ‘Buzlar Çözülmeden’ adlı eserindeki ‘deli kaymakam’ ruhunu Narman’da yaşatacağız” ifadelerini kullandı.

Aydemir Adem Kınalı

1965 yılında Erzurum’un Narman İlçesi’nde doğdu, İlk orta ve lise öğrenimini Narman’da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Erzincan Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümü’nden 1987 , Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 1992 , İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Akademisi’nden ise 2009 yılında mezun oldu. Sakarya Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi üzerine Yüksek Lisans eğitimini 2016 yılında tamamladı. 2011, 2012, 2013 yıllarında AK Parti Siyaset Akademisi Lider Ülke Türkiye 1 ve Lider Ülke Türkiye 2, Yerel Yönetimler Programlarından mezun oldu.  2018 yılı Temmuz ayında Erzurum Defterdarlığı Palandöken Mal Müdürlüğüne atanan Aydemir Adem Kınalı halen bu görevi yürütüyor. Kınalı evli ve 3 çocuk babası.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN