Bayburt Kar Kış Dinlemiyor

28 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Ligin ilk devresini namağlup lider kapatan Bayburt İl Özel İdare Gençlik Spor, kar kış demeden kendi tesislerinde ligin ikinci yarısına bileniyor. Teknik Patron Ferruh Özgün, oyuncularına kar altında keyifli bir antrenman yaptırdı.

Emrah AKÇAY/PUSULA

TFF 3. Lig 3. Grup’ta ligin ilk devresini 39 puanla lider ve namağlup tamamlayan ve Türkiye Profesyonel Liglerde yenilgisi olmayan tek takım olma özelliğine sahip  Bayburt İl Özel İdare Spor, kar kış demeden hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik Patron Ferruh Özgün yönetiminde, kar altında çalışmalarını sürdüren Sarı-siyahlı futbolcular, zaman zaman kar topu oynayarak keyifli bir antrenman yaptı.

İşimizin zorluğunu biliyoruz

Türkiye Profesyonel Liglerinde yenilgisi olmayan tek takım oldukları için tüm spor kamuoyunun dikkatini çektiklerinin altını çizen Teknik Direktör Ferruh Özgün, işlerinin ne kadar zor olduğunu bildiklerini söyledi.

Sarı-siyahlıların hocası, “Ligin ikinci yarısının başlaması ile birlikte, herkes bizi yenmenin hesabı içinde olacak. Bize karşı bir çok takım hırslanarak çıkacak. Bayburt’u ilk biz mağlup ettik, diyecekler. Ama biz Bayburt İl Özel İdare Gençlik Spor olarak, lig sonuna kadar namağlup kalıp, sezon bittiğinde namağlup olarak şampiyonluk kupasını havaya kaldırmak istiyoruz” dedi.

İkinci etap kampı Antalya’da

3 Lig 3. Grupta ligin ilk devresini namağlup lider kapatan Bayburt İl Özel İdare Gençlik Spor,  30 Aralığa kadar Bayburt’ta antrenmanlarına devam edecek.  Sarı-siyahlılar, ikinci etap kampı kapsamında, 2-13 Ocak 2019 tarihleri arası Antalya’da kampa girecek. Bayburt, ekibi ara transfer kadrosuna 2 ya da 3 futbolcu takviye yapmak istiyor.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN