Aras Elektrik’te Yılbaşı Mesaisi

31 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Vatandaşların herhangi bir enerji kesintisi yaşamadan huzurlu bir şekilde yılbaşı gecesi geçirmeleri için Aras Elektrik tedbirlerini artırdı. Genel Müdür Fikret Akbaş, 750 kişilik arıza bakım onarım ekibinin bulunduğunu belirterek, “ tüm ekibimizle yılbaşı akşamı teyakkuzda olacağız” dedi.

Cihat İncesu/Pusula

Yeni yılın son gününde vatandaşların huzurlu bir şekilde yılbaşı gecesi geçirmeleri için tüm kamu kurumları tedbirlerini artırdı. Kutlamalar esnasında her hangi bir aksaklığa mahal vermemek için Aras Elektrik de teyakkuz vaziyetinde olacak. Son haftalarda kar yağışı ve fırtına nedeni ile oluşabilecek enerji arızaları için önlemlerini artıran Aras Elektrik, yılbaşı gecesi için ek tedbirler aldı.

Teknolojinin her türlü imkânından faydalanarak görev yaptıklarını belirten Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, “ Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Bayburt illerimiz ile bu illere bağlı 58 ilçe, 3.626 köy ve mahallede vatandaşlarımız enerji kesintisi yaşamasınlar diye ekiplerimiz hazır durumda. 750 kişilik elektrik bakım onarım ekibimiz teyakkuz halinde” dedi.

Sorumluluk bölgelerinde yapılan altyapı yatırımları ile kesintisiz kaliteli enerji politikalarının hayatiyete geçtiğini hatırlatan Genel Müdür Akbaş, “ Tüm yönetici kadrosu ve ekip arkadaşlarımız 7/24 vatandaşlarımıza kesintisiz enerji sunmayı kendimize şiar edinmiş durumdayız. Bu amaç doğrultusunda tedbirlerimizi aldık. Yılbaşı gecesi ekiplerimiz oluşabilecek muhtemel arızaları anında gidermek için hazır olacak. Amacımız mevsim koşullarından kaynaklanacak arızalar ile gelen ihbarları suretle değerlendirmek ve çözüme kavuşturmak. Burada arızaların seri bir şekilde giderilmesi çok önemli, vatandaşlarımızın yılbaşı gecesi huzurunun kaçmaması için bu şart” diye konuştu.

Vatandaşların yeni yılını da kutlayan Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, “ yeni yılın tüm halkımıza ve ülkemize hayırlar getirmesi temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN