Arızaları Giderip Klip Yaptılar

1 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Vatandaşların herhangi bir enerji kesintisi yaşamadan huzurlu bir şekilde yılbaşı gecesi geçirmeleri için Aras Elektrik geceyi teyakkuz halinde geçirdi. Bölgede kış şartlarından dolayı meydana gelen arızalara anında müdahale eden bakım onarım ekipleri, verdikleri mücadeleyi klip haline getirdiler.

 Cihat İncesu/Pusula

Yeni yılın son gününde vatandaşların huzurlu bir şekilde yılbaşı gecesi geçirmeleri için tüm kamu kurumları tedbirlerini artırdı. Kutlamalar esnasında her hangi bir aksaklığa mahal vermemek için Aras Elektrik de teyakkuz halinde oldu. Son haftalarda kar yağışı ve fırtına nedeni ile oluşabilecek enerji arızaları için önlemlerini artıran Aras Elektrik, yılbaşı gecesi için ek tedbirler aldı.

Yeni yılı video klip ile kutladılar

Kara kışın hüküm sürdüğü bölgelerde görev yapan arıza bakım onarım ekipleri, gelen ihbarları anında değerlendirerek müdahale ettiler. Günler öncesinden planlamalarını yaparak yılbaşı gecesi tüm olumsuzluklara hazır olan Aras EDAŞ ekipleri, zorlu çalışma koşullarını görüntüye alıp video klip hazırladılar. Bir yandan arızaları gideren ekipler diğer yandan vatandaşların yeni yılını kutlayarak,  sağlık ve huzur temennisinde bulundular.

Teknolojinin her türlü imkânından faydalanarak görev yaptıklarını belirten Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, “ Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Bayburt illerimiz ile bu illere bağlı 58 ilçe, 3.626 köy ve mahallede vatandaşlarımız enerji kesintisi yaşamasınlar diye 750 kişilik bakım onarım ekibimiz teyakkuz halinde idi ” dedi.

Sorumluluk bölgelerinde yapılan altyapı yatırımları ile kesintisiz kaliteli enerji politikalarının hayatiyete geçtiğini hatırlatan Genel Müdür Akbaş, “ Tüm yönetici kadrosu ve ekip arkadaşlarımız 7/24 vatandaşlarımıza kesintisiz enerji sunmayı kendimize şiar edinmiş durumdayız. Bu amaç doğrultusunda tedbirlerimizi artırdık. Yılbaşı gecesi ekiplerimiz oluşan arızalara anında müdahale ettiler. Mevsim koşullarından kaynaklanan arızalar ile gelen ihbarları suretle değerlendirildi ve vatandaşımızın mağdur olmaması sağlandı” diye konuştu.

Vatandaşların yeni yılını da kutlayan Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, “ yeni yılın tüm halkımıza ve ülkemize hayırlar getirmesi temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN