Golcünün Kralı Gelecek

17 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor’un hocası Şifo Mehmet, Welliton ve Stancu transferlerinin rafa kalktığını belirterek, “Merak etmeyin golcünün kralı gelecek. Çok tecrübeli bir ismi takıma dahil edeceğiz” dedi. Yeni transfer Rashad Muhammed, idmana çıktı. Onursal başkan Mehmet Sekmen de antrenmanı izledi.

Emrah AKÇAY/PUSULA

BB Erzurumspor’un hocası Şifo Mehmet, golcü konusunda taraftarın yüreğine su serperek, müjdeyi verdi.

Şifo Mehmet Hoca, “Taraftarımız merak etmesin, çok tecrübeli bir golcü ile anlaşmak üzereyiz.  İnşallah bugün yarın aramızda olacak” dedi.

Mersin İdman Yurdu ve Kayserispor formasını da giyen Welliton ile Bursaspor’dan ayrılan Stancu transferinin rafa kalktığına dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, “İkisi de işi yokuşa sürükledi” dedi.

Artık yeni bir golcüyü takıma katmak için çalıştıklarını belirten  Teknik Patron Şifo Mehmet,  “Transfer çalışmamız yoğun şekilde devam ediyor. Ön tarafa iyi bir golcü, gol yükümüzü hafifletecek bir oyuncuyu bünyemize katacağız. Bu transfer bugün yarın netleşir. Bu transfer bizim olmazsa olmazımız. Akabinde Ocak sonuna kadar transfer süreci var. Bünyemizi uyan, katkı sağlayacak oyuncu olursa takıma katmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bu arada yeni transfer Rashad Muhammed antrenmana çıkarken, idmanı Onursal Başkanı Mehmet Sekmen de Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, Genel Sekreter Ünsal Kıraç ve Sportif Direktör Zafer Demir ile izledi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN