Hedef Türkiye ve Erdoğan mı?

16 Mart 2019
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Yeni Zelanda’da 2 ayrı camiye yapılan saldırı, gerçek anlamda vahşetin ve ırkçılığın geldiği nokta açısından net bir fotoğraftır. Ayrıca Yeni Zelanda saldırısı, ‘kelebek etkisi’ yaratması hedeflenen bir harekettir. Ardında CIA ve kullandığı unsurlara rastlamak içten bile değildir!

 Putin anında kınadı!

Vahşetle ilgili ilk açıklama Rusya’dan geldi. Putin; “Dua için toplanan sivillere yapılan saldırı, iğrençlik ve acımasızlıkla şok yaratıyor. Bu suça karışan herkesin hak ettiği cezayı almasını umuyorum.” Dedi. Yani Putin oyunu gördü ve anında tepkisini ortaya koydu.

Saldırının kodları

Yeni Zelanda’da düzenlenen saldırıda şarjörlerden birinin üzerinde Kiril alfabesiyle Miloş Obiliç yazıyor. Miloş Obiliç, Kosova Savaşı’nda Sultan Murat’ı şehit eden Sırp olarak biliniyor. Ayrıca Viyana bozgunu 1683 tarihi dikkat çekiyor. Katilin silahında “Türk Yiyici” yazıyor.

BBC’nin aktardığına göre, “Saldırgan (Brenton Tarrant, 28 yaşında, Avustralyalı) manifestosunda amacını “Avrupa topraklarına göçü doğrudan azaltmak” olarak açıklıyor.”

 

ABD’ye hayır demenin bedeli

ABD’ye hayır diyen Brezilya Devlet Başkanı Lula, devrilmesini “ABD tarafından oluşturulan yargı ve polis paralel devlet yapısı”yla ilgili açıklamıştı. Venezuela, benzer bir kader ile karşı karşıya bulunmaktadır.

28 yaşındaki Avustralya’lı Brenton Tarrant, sizce bu kadar açık imgelerle, kendi vahşi aklıyla mı yaptı planlarını? Hiç sanmıyorum.

Saldırının verdiği mesajlar, öncelikle Balkanlarda etkinliği artan Türk varlığı ve yumuşak gücünü hedef almaktadır. Bu saldırı Balkanlarda, Avrupa’da ve hatta Ruslar üzerinde eski duyguları canlandırmayı, Türk karşıtı kin ve nefretin yeşermesini hedeflemektedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sırbistan ziyaretindeki görüntüleri hatırlayın, 24 Haziran seçimleri öncesinde George Soros’un, “Balkanlarda Erdoğan’ı durdurmazsak 15 yıla kadar Avrupa’nın çoğunu kaybederiz” açıklamasını düşünün ve Balkan coğrafyasındaki gücümüze bakın yeter.

Yazının özetini twitterde bir hesap vermiş; işte saldırının kodları ve ardında yatan gerçek;

Enveryan

Yeni Zelanda’da Müslümanlara yapılan saldırı ve teröristin Türkiye ve Erdoğan’a yönelik tehdidi konjonktürel değildir Hedef; mahpus kalıbını kıran Türkiye ve Erdoğan’dır Bugün eğer bir Haçlı savaşı çıksa, tarafım kesinlikle Türkiye’dir, Müslümanların yanıdır, Erdoğan’ın safıdır”

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Dünyada 8 milyar insan var psikopati haini sapığı degisik degisik insanlar var 1 kişi bir ülkeden nefret etmesi yaşadığı ülkeyi bağlamaz devletler devletlerle ilgilenir çıkarları söz konusudur . 1 kişi turkiyeyi sevmemiş Erdogani sevmemiş pekte Önemli degil yenizenlandanin türkiye ile ilişkisine bakarım.ve ya diğer devletlerle yoksa o vahşi köpek turkiyeyi erdoğani sevmesi pekte Önem li degil iyi ki de sevmiyor o köpek evladının 50 kişiyi öldüren insan olamaz sizlerde 1 insan üzerinden bir toplumu bir ülkeyi yargılamayın . Güçlü olun güçlü yönetin gerisi boştur . Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum . Umarım idam edilir
    17 Mart 2019 09:20

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN