Sekmen Noktayı Koydu!

25 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor’da üç yılda üç kupa kazandırarak, tarihe geçen Onursal Başkan Mehmet Sekmen, yine çok iddialı konuştu. Sekmen, “Kalan maçlarda gerekli sonuçları alacağız ve bu ligde kalacağız” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mavi-beyazlı kulübün onursal başkanı  Mehmet Sekmen, camianın ve taraftarların yüreğine su serpti.

Onursal Başkan Sekmen,  “Mücadelemiz bitmeyecek, Dadaş Allah’ın izniyle bu ligde kalacak” dedi.

Başkan Sekmen, hakemin son düdüğüne kadar ligde kalmak için savaşacaklarını ve bu savaşı kazanan tarafın Erzurum olacağını söyledi.

Üç kupalı belediye başkanı

Mart 2014 seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Mehmet Sekmen, üç yılda üç kupa kazanan Belediye Başkanı olarak tarihe geçti. BB Erzurumspor’un üst üste üç kez şampiyon olarak üç lig çıkmasında büyük pay sahibi olan Sekmen, şimdide takımı Süper Ligde tutmak için elini taşın altına koydu.  Onursal Başkan Sekmen, “Paraysa para, yürekse yürek, mücadele ise mücadele bu ligde tutunmak için her şeyi yapacağız” dedi.

Kazanılan kupaların Dadaş’ındır

BB Erzurumspor’un bu noktalara gelmesinin  ve üç yıl üst üste şampiyon olmasının tesadüfi olmadığının altını çizen Onursal Başkan Sekmen, Erzurumspor’un üç yılda sahip olduğu 3 kupanın kesinlikle bir tesadüfün eseri olmadığını dile getirerek, “O kupalar bu şehrin coşkusunun, heyecanının, istek ve arzusunun, moral ve motivasyonunun bir sonucudur. O kupalar Dadaş’ın’dır, Erzurum’undur. Nasıl ki o kupaları birbiri ardına alıp, Süper Lig’e çıktıysak, Allah’ın izniyle bu ligde kalmaya da devam edeceğiz. Bu her şeyden önce inanmakla mümkün; inanacağız, destekleyeceğiz ve elimizi takımımızın üzerinden kesinlikle hiçbir zaman çekmeyeceğiz” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN