ETB’dan Başkanlara Tebrik Ziyareti

15 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, göreve yeni seçilen belediye başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, Başkan Vekili Muammer Aydın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit Yarba ve Yalçın Meral, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde göreve gelen Büyükşehir, Aziziye ve Yakutiye Belediye Başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.
ETB heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’ı da makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, “Başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere merkez İlçe Belediyelerimizin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen olmak üzere Merkez İlçe Belediye Başkanlarımızın da koordinasyon içerisindeki çalışmaları ilimizin ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesine büyük bir katkı sağlamaktadır. Bu anlamda Belediyelerimiz kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımızda hep birlikte ilimizin yatırım ortamlarını geliştirmek adına çalışmalar yapmalıyız. Yerel yönetimlerin, sivil toplum kuruluşlarının, iş adamlarının ve üniversitelerin güç birliği yapmasının kentin vizyonunun ortaya çıkarılması noktasında önemli bir gereklilik olduğunun da bilinmesi gerekmektedir. Erzurum Ticaret Borsası’nın bu işbirliğine her zaman hazır olduğunu, üreten, gelişen ve ürettiğini pazarlayan bir Erzurum için bu işbirliğini yapmak büyük bir önem arz ediyor”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, Erzurum’a katma değer sağlayacak, ilimizin gelişip, büyümesi, sosyo-ekonomik kalkınmasına ışık tutacak yeni projeleri hayata geçirmek için çaba göstereceklerini ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN