Bağ’a Destek Teşekkürü

15 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Yolspor Kulübü Başkanı Ahmet Ziyattin Erdem, desteklerinden ötürü Karayolları Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ’a teşekkür plaketi sundu.

Nurullah PALA/PUSULA

Boksta, güreşte ve futbolda başarılı sonuçlara imza atan ve diğer spor branşlarında da yoğun faaliyetlerini sürdüren Yolspor’a en büyük maddi manevi sağlayan isim Karayolları Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ…

Başarılı bürokrat her zaman kulübün yanında olurken, bu destek karşılıksız kalmadı. Yolspor Kulübü Başkanı Ahmet Ziyattin Erdem, U14 Yaş Liginde şampiyon olan futbolcuların kazandığı kupa ve takımın Antalya’dan getirdiği kupa ile birlikte Karayolları Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ’ı makamında ziyaret etti.

Antrenörler Engin Deniz, Ferruh Çapan, Yıldız futbolcular ve Yönetici Turan Akbulut’un da hazır bulunduğu ziyarette Yolspor Kulübü Başkanı  Ahmet Ziyattin Erdem, Bölge Müdürü Bağ’a plaket sundu.

Kulüp başkanlık koltuğuna oturduktan sonra futbolda alt yapıya önem veren Ahmet Ziyattin Erdem, bunun meyvelerini toplamaya başladıklarını ve takım olarak U14’te şampiyon olduklarını ve Antalya’daki turnuvadan da kupa kanarak şehre döndüklerini söyledi.

Tüm bu başarıların Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ’ın sağladığı imkan ve destekler sayesinde geldiğine işaret eden Erdem, “Bölge Müdürümüze desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Yolspor çatısı altında branş ayrımı yapmaksızın spora destek veren ve tüm Erzurum kamuoyundan bu konuda alkış alan Karayolları Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ da, Yolspor Kulübüne jestinden dolayı teşekkür ederek, “Bizim öncelikli hedefimiz bünyemizde bulunan Yolspor’da geleceğin sağlıklı ve vatanını seven bireyler yetiştirmektir. Bu kulüpten yetişen sporcular önce Erzurum’u  sonrada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, Ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektirecekler” dedi.

Bu arda Kulüp Başkanı Ahmet Ziyattin Erdem ve Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ’ın destekleriyle Yolspor güreş ve boksta da oldukça başarılı sonuçlar alarak Erzurumluların göğsünü kabartıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN