Bizim Önceliğimiz Kayseri Maçı

25 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor Basın Sözcüsü Ahmet Dal, Süper Ligin 21 takım olması yönündeki gündemle ilgili olarak, “Şu an bizim için önemli olan Kayseri maçı, biz bu karşılaşmayı kazanmaya gidiyoruz. Konu zaten Kulüpler Birliğinin gündeminde ve 1 Haziran’daki TFF genel kuruluna gelecek” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

Spor Toto Süper Ligin 2019-2020 sezonunda 21 takımlı olası Kulüpler Birliği’nde gündeme geldi. Bursaspor, Göztepe Erzurumspor ve Akhisarspor kulüplerinin Video Hakem Sistemi’nin yetersizliğini gerekçe gösterip ortaya attığı bu öneriye diğer takımların da sıcak baktığı öğrenildi. TFF yetkililerinin, konuyla ilgili araştırma başlattığı bildirildi.

Spor Toto Süper Lig’de bitime bir hafta Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri önceki gün İstanbul’da biraraya geldi… İftar organizasyonunun da gerçekleştiği toplantıda Süper Lig’deki takım sayısının önümüzdeki yıl 21’e çıkartılması yönündeki öneri tartışıldı. Bursaspor, Göztepe Erzurumspor ve Akhisarspor’un Video Hakem Sistemi’ndeki yetersizliği öne sürüp getirdiği teklife diğer kulüplerin de sıcak baktığı öğrenildi.

BB Erzurumspor Basın Sözcüsü Ahmet Dal, böyle bir konunun gündemde olduğunu belirterek,  “Biz şuan Kayseri maçına odaklandık, o maçı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Süper Ligin 21 takımla oynanması işi, kulüpler Birliğinin gündemine geldi. Konu 1 Haziranda da TFF genel kuruluna gelecek. Avrupa’da bazı önemli ligler 20 takımla oynanıyor.  Bizim Erzurumspor olarak bu sezon VAR’dan çok canımız yandı. Çok puanlarımız gasp edildi” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN