İsimleri Ön Planda

11 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor’un hoca arayışları devam ederken, Mavi-beyazlılarda öne çıkan isimler arasında Kemal Özdeş ile Muzaffer Bilazer de yer alıyor.

Nurullah PALA/PUSULA

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da teknik adam konusunda sona gelindi.

Mavi-beyazlı kulübe yakın çevreler efsane oyuncu Muzaffer Bilazer’in de teknik direktörlük koltuğu için adaylar arasında yen aldığını söyledi. Başkan Hüseyin Üneş’in cebindeki listede 10 ismin yer aldığı ve bu isimlerin başlarında Muzaffer Bilazer’inde   geldiğini iddia edildi.

Erzurumspor’la şampiyonluk yaşayan ve ismi kentle özdeşleşen Muzaffer Bilazer’in listelerinde olduğu haberini Başkan Hüseyin Üneş de doğrularken, “Evet Muzaffer hoca, bu kentte futbolcu olarak şampiyonluk yaşamış. Süper Lig görmüş bir isim. Onun adının da listemizde yer alıyor. Biz bu takım için kim hayırlı olacaksa onu takımın başına getireceğiz” dedi.

Erzurumlu irtibatını hiç koparmıyor

Erzurumspor’da efsaneleşen ve lakabı ‘Jey Jey’ olarak da bilinen Ümit Milli Takım Antrenörü Muzaffer Bilazer, şehirle olan irtibatını hiç kesmezken, her fırsatta Erzurum’a geliyor. Kentte eş-dost ve arkadaşlarıyla hasret gideren Muzaffer Bilazer, taraftarında gönlünde taht kurmuş bir isim.

Kemal Özdeş favori

BB Erzurumspor’da  teknik direktör listesinde İbrahim Üzülmez, Erkan Sözeri, Kemal Özdeş, Fuat Çapa, Bayram Bektaş, Metin Diyadin, Yücel İldiz, Muzaffer Bilazer, İlhan Palut  gibi teknik adamların isimleri bulunduğu iddia edilirken,  özellikle Kemal Özdeş isminin de adaylar içinde favori olduğu öğrenildi. Yönetim listesindeki isimlerin bazılarının zor şartlar öne sürdüğü, bazılarının da “Acaba Erzurum’da tutar mı?” tartışmalarına neden olurken, özellikle Kasımpaşa’da başarılı olan Kemal Özdeş’in Erzurumspor camiasında kabul görecek isimler arasında yer aldığı iddia edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN