Kardelenlerden Örnek Davranış

19 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Ardahan’da Kardelen Anaokulu tarafından başlatılan Plastik Kapak Toplama kampanyasına Ardahan Emniyet müdürlüğü de destek verdi. 

Ardahan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü Ekipleri yaşamlarını engelli şekilde sürdüren vatandaşları hatırlamak ve onların yaşamlarını kolaylaştırmak için Kardelen Anaokulu Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu “Kardelenler Plastik Kapak Topluyor Engelleri Aşıyor” isimli projeye destek olmak amacı ile Emniyet Müdürlüğünde toplanan plastik kapakları okul yönetimine teslim etti.

Kardelen Anaokulu tarafından başlatılan ve Ardahan Emniyet Müdürlüğü’nün desteklediği kampanyada toplanan plastik kapakların geri dönüşüme kazandırmakla çevreye de katkı sağlanmakta.

Söz konusu çevresel proje doğrultusunda toplanan kapaklardan sağlanan gelirle ise engelli vatandaşlara destek yapılmaktadır. Kardelen Anaokulu tarafından kapaklardan elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçların karşılanmasını amaçlanıyor. İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN