Sahaya Tutunacak Oyuncu İstiyorum

27 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, “Erzurum şartlarında sahaya tutunacak isimler istiyorum” dedi. Bilazer, gençlerden de ümitli.

Nurullah PALA/PUSULA

Spor Toto 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, takıma yerli ve yabancı futbolcu konusunda önemli açıklamalar yaptı.

Bilazer, özellikle yabancı futbolcu konusunda ince eleyip sıkı dokuyacaklarını söyledi.

Bilazer, “Kazım Karabekir Stadı’nın zemini alttan ısıtmalı olsa da kışın sert. O nedenle sahada ayakta kalacak. Sahaya tutunacak isimleri istiyorum” dedi.

Sefa’nın mevkisi değişecek

Dadaşların Hocası Muzaffer Bilazer, genç futbolculardan ümitli olduğunu belirterek, “Göreve geldiğimin ikinci günü alt yapı antrenörlerimizle toplantı yaptık. Onların da raporlarını aldık. Bugün yarın o konunda net tavrımızı koyacağız. Kiralık giden isimlerden Osman var. Alperen var. 21’de başarılı olan Mahmodou Ba var. Bunun için kendilerinden ümitliğim” diye konuştu.

Bilazer, Genç Milli Takımdan öğrencileri olan Sefa Akgün içinde önemli açıklamalar yaparak, “Sefa bizim öğrencimiz, yeteneklerini biliyoruz. Kendisi ile konuştum. Biraz geri gitmiş. Ama top ayağına yakışan, oyun kurma özelliği olan bir oyuncu. Belki Sefa için mevki konusunda ufak bir mevki değişikliği yapacağız. Her şey Sefa’da bitecek. Biz Sefa için bir kapı açtık, o kapıdan içeri girmek de Sefa’ya kalıyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN