Karadenizin Kıyısında Güç Topluyor

11 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Yaz Kampı için Zonguldak’ın yolunu tutan curlingçiler, Karadeniz sahillerinde güç ve kondisyon depoluyor. Yaz gelişim kampı on gün sürecek.

Emrah AKÇAY/PUSULA

Onlarca curlingçi, yaz kampı için  Zonguldak’a gitti. Antrenörler Ahmet Çelik, Sadık Topaloğlu ve Zeynep Özmen nezaretinde Samsun’a giden Curlingçilerin kafile başkanlığını Zafer Ala yapıyor.

50 dolayında sporcu ile Zonguldak’ta 10  günlük yaz kondisyon kampı yapacak olan curlingçileri, Türkiye Curling Federasyonu Başkan Vekili Ahmet Çelebi ile Erzurum il temsilcisi Resul Çelebi uğurladı.

Çelebi: Kamp 10 gün sürecek

Curling İl Temsilcisi Resul Çelebi, “Önümüzdeki kış sezonunda gerek liglerde gerekse uluslararası müsabakalarda ilimizin sporcularını yoğun bir maç trafiği bekliyor. Curling Federasyonumuz programları doğrultusunda 50 kişiden oluşan sporcu grubunu Zonguldak’a yolcu ettik, bu sporcular antrenörlerimiz Ahmet Çelik, Sadık Topaloğlu ve Zeynep Özmen nezaretirde Zonguldak’da 10 günlük bir yaz kampı gerçekleştirecek. Bu kampı organize eden Federasyon başkanımız Kenan Şebin ile yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

Karayolu ile Zonguldak’a uğurlanan sporcularda yaz kampını en iyi şekilde değerlendirerek, kente döneceklerini söylediler.

Çelik ve Topaloğlu çalışmalarda memnun

Milli takım antrenörleri Ahmet Çelik ile Sadık Topaloğlu, bir çok yaş grubundan sporcunun katıldığı Yaz Gelişim kampının son derece faydalı geçtiğine işaret ederek, “Zonguldak’ta güzel bir ortamda kamp yapıyoruz. Bize bu kampı sağlayan Federasyon Başkanımız Kenan Şebin ile yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

Dedeman otelde kampa giren ve fitsness çalışmalarının yanı sıra sahada kros, kültür fizik ve kondisyon çalışmaları yapan sporcuların morali süper.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN