18 Eylül 2014 ,Perşembe

Online Gazete

Türk Telekom müşterisiyle buluştu

BU HABERİN EKLENME TARİHİ 17-09-2013 | BU HABER TOPLAM 491 KEZ OKUNDU.
Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Erzurum Haberleri  

Ayşe Nur BAYRAM/ERZURUM

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanlığı tarafından "Kurumsal Müşteri Günleri" etkinliği düzenlendi. Renaissance Polat Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya Erzurum Vali Yardımcısı Abdurrahman İçyer, Erzurum Telekom Bölge Müdürü Timur Sevim, TRT Erzurum İl Müdürü Salih Lütfü Şengül, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü İlhan Aydın, Vakıflar Bölge Müdürü Kenan Ungan, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstütü Müdürü Şerafettin Çakal, İl Afet Acil Müdürü Abdurrahman Aktürk, SGK İl Müdürü Hulusi Bumin katıldı.

Etkinlik kapsamında, Türk Telekom'un yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran çözümler, sunumlar eşliğinde tanıtıldı. Erzurum Telekom Bölge Müdürü Timur Sevim  yaptığı konuşmada, başta e-devlet projeleri olmak üzere, alanında örnek, markalaşmış, hayatı kolaylaştıran pek çok projenin iletişim altyapısını Türk Telekom'un sağladığını vurguladı. Sevim, “Türk Telekom 173 yıllık geçmişiyle ülkemize değer  katmakta dünyada uygulanan en son teknolojiyle eş zamanlı olarak ülkemizin her noktasına ulaştırmakta üzerine almış olduğu bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmektedir. Ülkemizin her köşesine ulaşan 170 bin kilometre fiber optik alt yapısı binlerce kilometre bakır şebekesi ve halkımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetlerle en ücra noktasına kadar e-devlet projelerini ulaştıran çok önemli bir kuruluş. Grubumuza bağlı dokuz tane şirket var. Yani Türk Telekom ev ve iş yeri telefon hizmeti vermemekte bunun yanında geliş bank internet hizmeti, çağrı merkezi hizmeti, oyun, eğitim ve program yazılımları, danışmanlık ve bunun yanında yurt dışında yerleşik haberleşme hizmeti veren bir grubuz. ‘Sadece kârlı yerlerde değil, karlı yerler de de varız’ sloganıyla ülkemizin her yerine haberleşme hizmeti götürüyor, Doğu-Batı, kırsal-şehir ayrımı yapmadan Trük Telekom’un güçlü alt yapısı ile projelerimizi ülkemizin her noktasına götürüyoruz. 3D vizyonumuz, dijital yaşam dönüşümü değer odaklı müşteri memnuniyeti dünya ve bölgeye açılım vizyonu ile ülkemize yeni vizyon katmayı planlıyoruz. Tüm bu iç çalışmaları yaparken Türkiye’nin en değerli markası olmaktan da Türk Telekom ailesi olarak gurur duyuyoruz” dedi.

Erzurum Vali Yardımcısı Abdurrahman İçyer, iletişimin önemine dikkat çekti ve, “Tabi hayatta iletişim ulaşım gerçekten çok önemlidir. Dünyada maddi olarak insanların hayatını değiştiren önemli gelişmeler ulaşım ve iletişim vasıtası ile olmaktadır. Türkiye’de de bu konuda marka olmuş Türk Telekom’u ülkemize ve ilimize yapmış olduğu hizmetlerle tanımış olduk. Bu organizasyonu gerçekleştiren Türk Telekom temsilcilerine ve idarecilerine teşekkür ediyorum. İlimizde de gördüğümüz üzere sosyal sorumluluk projelerinde Türk Telekom, insanlarımıza çoğu yerde destek verdiklerine şahit oluyoruz.  Ve yine hepimizin, kamunun günlük hayatını kolaylaştıran hizmetleri önümüze sunuyor” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler : ,
  
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 
 
 
 
 
 
Yorumlar

Türk Telekom müşterisiyle buluştu

ANKET Sonuçlar Tümü

?Sitemizi Beğendiniz mi?

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
fıskiye