O Ses Türkiye’de Yaren rüzgarı

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

‘Kara Gözlüm Sevdalanmış’ türküsüyle sosyal medyada tıklanma rekoru kıran Erzurumlu Yaren Doğan, O Ses Türkiye’de jürinin büyük beğenisini kazandı. Türküsünü iki kez seslendiren Yaren’i Sibel Can ayakta dinledi.

HALİME DURMUŞ

O Ses Türkiye’de Yaren rüzgarı (1)

O Ses Türkiye yarışmasına Erzurumlu Yaren Doğan damga vurdu. ‘Kara Gözlüm Sevdalanmış’ türküsüyle sosyal medyada tıklanma rekoru kıran Yaren Doğan, O Ses Türkiye’de jüri üyelerinin büyük beğenisini kazandı.

Televizyonların en çok izlenen yarışma programı ‘O Ses Türkiye’de elemeler sürüyor. Erzurumlu Acun Ilıcalı’nın TV8’de hazırlayıp sunduğu programın önceki günkü bölümünde İstanbul’da genetik mühendisliği okuyan Yaren Doğan fırtınası esti.  ‘Kara Gözlüm Sevdalanmış’ türküsüyle sahne alan Yaren Doğan, jüri üyeleri Sibel Can ve Hadise’nin ilgisini çekti. Doğan için önce Hadise ardından Sibel Can döndü.

Türküsünü başarıyla seslendiren Yaren Doğan’a salonu dolduran yüzlerce davetli de destek verdi. Alkışlarla ‘bir daha, bir daha’ diye slogan atan davetliler, Yaren Doğan’dan ikinci kez türküyü dinledi. Ünlü sanatçı Sibel Can,  Yaren Doğan’ın ikinci performansını ayakta izledi.

Yaren Doğan’ı ilk defa sosyal medyada gördüğünü söyleyen jüri üyesi Sibel Can, hikayesini sordu. Erzurumlu olduğunu ve genetik mühendisliği okuduğunu belirten Yaren Doğan, bir süre önce internete yüklediği türkünün 3 haftada 3 milyon kişi tarafından tıklandığını ifade etti.

Yaren Doğan, merakla beklenen sorunun cevabını ise “Yarışmaya gelirken aklımdaydı. Ben Sibel Can diyeyim” sözleriyle tercihini de açıkladı.

O Ses’te 3’üncü Erzurumlu

O Ses Türkiye Yarışması’nda elemeleri geçen Yaren Doğan’la birlikte Erzurumlu sayısı 4’e çıktı. Geçtiğimiz haftaki elemelerde Ayla Deniz Mızrak Gökhan ve Hakan Kardeşlerin, Seçkin Top Murat Boz’un takımında yer almıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN