Kampın Gözdeleri

10 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Antalya kampını  Pusula’ya değerlendiren Teknik Patron Mehmet Altıparmak, kampın gözdeleri olarak U21 Yaş Takımından gelen Muhammed Emin Polat, Muhammet Bahadır Gülyurt ve Senegalli Yousuef Bangoura’yı gösterdi.

Nurullah PALA/ERZURUM

BB Erzurumspor’un Antalya kampı devam ediyor. Lara Trendy Hotel’de ligin ikinci devresine bilenen BB Erzurumspor’da Teknik Patron Mehmet Altıparmak, çalışmalardan oldukça memnun. Antalya kampının son derece yararlı ve faydalı geçtiğine işaret eden tecrübeli çalıştırıcı, kampta öne çıkan isimlerin genç futbolcular olduğunu müjdeledi.

Kampın banko yıldızının U21 yaş takımından gelen orta saha oyuncusu Muhammed Emin Polat’ın olduğunu işaret eden Altıparmak, Muhammed Bahadır Gülyurt ile Senegalli Yousuef Bangoura’ya da övgüler yağdırdı.

Polat göz kamaştırıyor

Mavi-beyazlı takımın Teknik Patronu Mehmet Altıparmak, “Muhammet Emin Polat, hakikaten kampta büyük bir gelişim gösterdi. Müthiş atak yaptı. İnşallah Erzurum kendi bağrından çıkmış çok iyi bir futbolcuya sahip olacak. Zaten Muhammed Bahadır Gülyurt bizim profesyonel sözleşmeli futbolcumuz, onun çalışma temposu ve yetenekleri de benim takdirimi kazandı. Ayrıca Senegalli Yousuef Bamgoura’nın da çalışmalarından bir hayli memnunum” dedi.

Çok Şükür sakatımız yok

Teknik Patron Mehmet Altıparmak, sadece Burhan Eşer’in arka adalesinde çekme olduğu için bir gün idmanlara çıkamadığını ve onun dışında sakat oyuncularının olmadığını belirterek, “Çok şükür kampta sakat vermedik. Dileriz bu şekli ile de sakat oyuncu vermeyiz. Burada bir hazırlık maçı yaptık. 12 Ocak da Arnavutluk Süper Lig takımı ile bir hazırlık maçı oynayarak kampı tamamlamak. Cuma günü akşam Otel’den ayrılacağız. Sonrasında Pazartesi günü Erzurum’a dönerek, Ankaragücü maçına odaklanacağız” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN