ABFO ile Yavru Kartal’ın Dostluğu

10 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Altınordu Bölge Futbol Okulları (ABFO) ile  Beşiktaş Futbol Okulu, dostluk turnuvası maçları yaptı.

Emrah AKÇAY/PUSULA

Erzurum’da faaliyetlerini sürdüren Altınordu Bölge Futbol Okulu ile Beşiktaş Futbol Okulu dostluk maçında karşı karşıya geldi.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüksek İrtifa Kamp Sahasında oynanan turnuvada minik futbolcular yaş kategorilerine göre mücadele etti.

Turnuvayı ABFO Koordinatörü Güngör Şenses ile Beşiktaş Futbol Okulu Erzurum Koordinatörü Hakan Ülgü organize etti.

El ele maça çıktılar

Önceki gün Altınordu F.K. Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı ziyaret etmesiyle başlayan dostluk rüzgarlarına, Erzurum’da her iki kulübün futbol okulları da eklendi.

ABFO ile Beşiktaş Futbol Okulu’nun dostluk turnuvasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil başlattı.

Beşiktaş Futbol Okulu Erzurum ile Altınordu Futbol Okulu Dostluk Maçı Yaparak Futbolda Omuz Omuza, el ele kol kola dostluk Mesajını verdi.

6-15 Yaş Arası Sporcular büyük sahada ter döktü.  Başlama Vuruşunu Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil Yaptı.

Beşiktaş Futbol Okulu Erzurum Koordinatörü Hakan Ülgü, “ Emeği geçen herkese, her iki spor kulübünün futbol okullarının antrenörlerine, sporcularına ve velilerine teşekkür ediyoruz. Çok önemli ve anlamlı bir turnuva oldu” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN