Gazete Pusula Reklam

Amatörün Rengi Kombinaspor

11 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Son yıllarda mazisini arasa da amatör futbolun rengi olmayı sürdüren Kombinaspor, zirve yarışını sonuna kadar sürdürmek istiyor. Takımın 27 yaşındaki idealist antrenörü Ümit Sekmen ile 38’lik kaptan İsmail Sarı, “Son düdüğe kadar yarışımız sürecek” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

Erzurum 1. Amatör Kümenin en köklü spor kulüplerinden biri olan 60 yıllık Kombinaspor, lig sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyor. Ligde geride kalan 6 haftada 9 puan toplayan Sarı-siyahlılar çift devreli lig usulüne göre tek grupta oynanan ligde sonuna kadar şampiyonluk mücadelesinin içinde olmayı hedefliyor.

Bir çok futbol severin sempati ile baktığı amatör kümenin efsane kulüplerinden Kombinaspor’da tam bir aile ortamı hakim.

Sarı-siyahlılarda takımı çalıştıran Ümit Sekmen ile takımda 28 yaşındaki kaptan İsmail Sarı’nın bulunması Sarı-siyahlı ekipte sevgi ve saygının üst seviyede olduğunu gösteriyor.

Kombinaspor’un beklentisi hep büyüktür

Kombinaspor’un teknik patronluk koltuğunda oturan isim ise 27 yaşındaki Ümit Sekmen, Sarı-siyahlı kulübün alt yapısından yetişen ve tüm yaş kategorilerinde Kombinaspor’a hizmet eden bir isim. İdealist ve büyük düşünen Sekmen, henüz antrenörlüğün baharında olsa da futbolcularına tam hakim. Erzurum’un en genç futbol antrenörlerinden biri olan Ümit Sekmen, takımına da idealist olma ruhunu aşılamış durumda.

Sarı-siyahlı kulübün, yıllardır başarıya susadığını belirten genç antrenör Sekmen,  “Artık amatör kümede de şampiyon olma vaktimiz geldi. Şu an 9 puanımız var. Ancak bu yarışın içinde sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bize destek olan yönetimimize teşekkür ediyoruz” dedi.

38’lik kaptan İsmail Sarı

Maliyespor alt yapısında futbola başladıktan sonra bu kulüpte forma giyen İsmail Sarı, Lacivert-beyazlı kulübün kapanmasından sonra Sanayispor’a hizmet etti. Ardından Harbişspor ve Aras 12 Martspor formalarını giyen 38 yaşındaki İsmail Sarı, beş yıldır da Kombinaspor formasını terletiyor. Tecrübelerini takım arkadaşlarına aktaran yılların eskitemediği isim. Sporun yaşının olmadığını da herkese gösteriyor. Beyefendi kişiliği ile de Erzurum’un örnek sporcularından biri olan İsmail Sarı, sportmenliği ile alkış alıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN