Erzurumspor İçin Seferber Olacağız

7 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

“Devlet Millet Yönetim el ele” diyen çiçeği burnunda Vali Okay Memiş,  Erzurumspor için imkanları sonuna kadar seferber edeceklerini söyledi.

Nurullah PALA/PUSULA

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden BB Erzurumspor yönetimi Valiler Kararnamesi ile Erzurum Valisi olarak atanan Vali Okay Memiş’i ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, Asbaşkan Ünsal Kıraç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile kulüp yönetiminin katıldığı ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde çiçeği burnunda Vali Okay Memiş, Erzurumspor konusunda önemli mesajlar verirken, Mavi-beyazlı kulübün başarılı olması ve Süper Ligde kalıcı olması için seferber olacaklarını söyledi.

Devlet millet yönetim el ele

Vali Okay Memiş, Erzurum’un sadece Dadaşlar Diyarını değil, bölgeyi futbolda Süper Ligde temsil eden bir kulüp olduğunu belirterek, “Devlet, Millet, yönetim el ele vereceğiz. Erzurumspor’un Süper Ligde kalıcı olması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Gücümüzün yettiği ne ise o imkanları sonuna kadar kullanacağız. Devlet olarak Erzurumspor konusunda imkanlarımız ne yapmamızı gerektiriyorsa onu yapacağız” dedi.

Kıraç: Bölge olarak Süper Ligdeyiz

BB Erzurumspor Asbaşkanı Ünsal Kıraç ise yaptığı açıklamada; sadece Erzurum’u değil, bölgeyi Süper Ligde temsil ettiğini belirterek, “Bölge olarak Süper Ligdeyiz” dedi.

Vali Okay Memiş’in, spor sever bir bürokrat olmasına çok sevindiklerini vurgulayan Kıraç, “Bizleri sevindiren taraf Erzurumspor’a olan ilgi ve alakasıydı her zaman Erzurum ve Erzurumspor’un yanında yer alacağını ifade eden, Erzurum Valimiz Okay Memiş’e kulübümüz ve taraftarımız adına şahsına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarette Vali Okay Memiş’e BB Erzurumspor forması hediye edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN