Hastanede Yılbaşı

1 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Lösemi hastalarının yeni yıl sevinci

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde LÖSEV Fayda Topluluğu tarafından düzenlenen yılbaşı partisinde bir araya gelen lösemi hastaları, yeni yılın gelişini kutladı.  Lösemi hastalarına moral amaçlı düzenlenen etkinlikte gönüllüler tarafından çeşitli oyunlar sergilendi.

Manolya BULUT-PUSULA

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Hematoloji Bölümü’nde yetişkin ve çocuk servisinde yılbaşı etkinliği düzenlendi. Hastaların yeni yıla yüksek moral ile girmelerini sağlamak isteyen LÖSEV Fayda Topluluğu üyeleri, birlikte şarkılar söyleyip gönüllerince eğlendiler. Yılbaşı partisine katılan hasta yakınları ise duygu dolu anlar yaşadı.

Erzurum LÖSEV Fayda Topluluğu Temsilcisi Fadim Ayaz benzer etkinliklerinin devam edeceğini söyledi. Düzenlenen partinin hastalar üzerinde olumlu etkiler bıraktığını vurgulayan Ayaz, “Çocukları mutlu etmeye, moral vermeye çalışıyoruz. Çok mutlu oldular. Tek istediğimiz insanların maske takanlara kötü bakmamaları. Onlar bize değil biz onlara bulaştırıyoruz hastalık. Hassas olan onlar. İnsanların tuhaf bakışları onları incitebiliyor. Toplum bu konuda duyarlı olursa çok seviniriz. Bu tarz etkinliklerimize de katılım bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN