Lideri Frenleyecek

9 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Çaykur Rize mağlubiyetini unutan ve neşeli geçen antrenmanların ardından şen şakrak havada İstanbul’a uçan BB Erzurumspor, lider Başakşehir’in seri galibiyetler zincirine son vermek için sahaya çıkacak.

Muhammet TARHAN/Fotoğraflar: Cem BAKIRCI

Spor Toto Süper Ligin 21. Haftasında Cüneyt Çakır’ın düdük çalacağı maçta bugün lider Başakşehir’e konuk olacak olan BB Erzurumspor, tüm hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul’a uçtu.

Çaykur Rize mağlubiyetinin şokunu atan ve son antrenmanlarda oldukça neşeli gözüken Dadaşlar, şen şakrak bir şekilde İstanbul’a uçtu.

Aman neşeniz kaçmasın

Lider Başakşehir’i frenlemek için bugün sahaya çıkacak olan Teknik Patron Mehmet Özdilek’in talebeleri, antrenmanlardaki hırslı ve istekli hareketleri ile dikkat çekti.

Futbolcuları oldukça neşeli gören ve birbirleri ile şakalaşmasına tanık olan yöneticiler ve kulübe yakın kişiler, “Aman neşeniz kaçmasın” diye yorum yaptı.

Eski ve yeni transferlerin kısa sürede kaynaşarak aile ortamı oluşturduğu Dadaşta, Bosnalı kaleci İbrahim Sehic ile Gilles Sunu da antrenmanların adeta neşe kaynağı oldu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN