Eller Tetikte Kulaklar Ezanda

7 Mayıs 2019
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Hakkâri ve Bitlis’te teröristlere karşı etkin mücadele yürüten güvenlik kuvvetleri,  elleri tetikte nöbet tuttukları görev bölgelerinde iftarlarını açıyor.

Hakkari’de PKK’lı teröristlere karşı amansız bir mücadele yürüten özel harekat polisleri, kent merkezindeki kale görünümlü üs bölgelerde vatan nöbeti tutuyor. Polisler, nöbet tuttukları Kale-2 üs bölgesinde iftarlarını açıyor. İftar saatinde okunan ezanla sofrada bir araya gelen polisler, dua edip, orucunu açarken, arkadaşları da nöbeti devralıyor. Kentin çevresindeki hakim tepelerde oluşturulan üs bölgelerinde görev yapan özel harekat polisleri, olası terör saldırılarına karşı termal kameralarla her türlü hareketliliği de yakından takip ediyor. 7/24 vatan nöbeti tutan polisler tüm şehit ailelerin ve gazilerin de ramazan ayını tebrik etti.

İftarlarını bin 650 rakımlı tepede yaptılar 

Bitlis İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan komandolar ile güvenlik korucuları, ilk iftarlarını bin 650 rakımlı tepede yaptılar.

Bitlis’te vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden zor koşullar altında görev yapan jandarma komandolar ve güvenlik korucuları, ilk iftarlarını bin 650 rakımlı tepedeki nöbet yerlerinde açtılar. Bölgede gerçekleştirilen başarılı operasyonlarla terör örgütüne göz açtırmayan güvenlik güçleri, vatandaşın huzur ve güvenliği için çetin arazi koşullarına rağmen mücadelelerini aralıksız sürdürüyor. Bitlis İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan kahraman jandarma komandolar ile fedakar güvenlik korucular ilk iftarlarını, bin 650 rakımlı tepede bulunan Hizan-Dokuztaş üs bölgesinde yapmanın heyecanını ve gururunu yaşadı.  İha-dha

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN